85 sztuk wyjątkowej gitary PRS Private Stock Special Semi-Hollow!

235
PRS-Private-Stock-Special-Semi-Hollow

PRS Private Stock Special Semi-Hollow to ograniczona zaledwie do 85 egzemplarzy limitowana seria bardzo wyjątkowych gitar. Łączy ona najlepsze cechy flagowej serii CORE, selekcjonowanego drewna o niezwykłych walorach brzmieniowych i wykonanie na najwyższym poziomie przez specjalny zespół Private Stock.

Wprowadzony ponownie w 2021 roku model PRS Special Semi-Hollow jest wszechstronnym i pięknym instrumentem. Wspominaliśmy o niej TUTAJ. Najnowsza i specjalna edycja Semi-Hollow Limited Edition zachowuje wiele cech modelu Core, w tym 22-progowy, 25-calowy gryf, pół-akustyczny korpus z pojedynczym otworem “f” i konstrukcję przetworników: para humbuckerów o symbolu 58/15 LT przy szyjce i przy mostku oraz środkowy pickup Narrowfield o konstrukcji humbuckera, ale brzmieniu singla.

PRS-Private-Stock-Special-Semi-Hollow_1

To co dodatkowo wyróżnia najnowszy model to wyjątkowy dobór drewna i wykończenie. PRS Private Stock Special Semi-Hollow wykonany został ze specjalnego drewna pochodzącego z prywatnych magazynów Paula Reed Smitha. Klonowy top, tył i szyjka Black Limba oraz Ziricote na podstrunnicy, osłonie pręta kratownicy i fornir główki. Wykończone inkrustacjami z białej masy perłowej i paua, przydymionym czarnym osprzętem i błyszczącym wykończeniem Citrus Glow, instrumenty te są wizytówką pracy zespołu Private Stock.

„To, co kocham w instrumentach z limitowanej edycji Private Stock, to możliwość zaprezentowania przez nasz zespół naszej pracy na naszych własnych warunkach. Wybraliśmy model Special Semi-Hollow, ponieważ konfiguracja przetwornika i elektroniki jest niezwykle wszechstronna, zapewniając szerokie spektrum brzmieniowe. Wybór czarnej Limby na tył i szyjkę dodaje balansu tonalnego, podczas gdy przydymione czarne elementy konstrukcyjne z wykończeniem Citrus Glow tworzą fantastyczny kontrast estetyczny.”

– powiedział Paul Miles, dyrektor PRS Private Stock

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl