Wygraj fantastyczne nagrody z JBL Street Dance Challenge

183

JBL Street Dance Challenge to jedyna w swoim rodzaju okazja, podczas której nie tylko możecie wykazać się zdolnościami tanecznymi, ale również wygrać nietuzinkowe nagrody! Spieszcie się, czasu zostało niewiele!

Do 18 marca przyjmowane są zgłoszenia do konkursu tanecznego JBL Street Dance Challenge! Organizatorem, jak nietrudno się domyślić, jest firma JBL.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie www.jblstreetdance.pl oraz do 18 marca przesłać film z nagraniem swojego tańca (maksymalnie 30 sekund). Spośród zarejestrowanych zgłoszeń i nadesłanych filmów jury wybierze osoby, które zaproszone zostaną na eliminacje odbywające się w Katowicach i Warszawie. Sędziami na etapie eliminacji będą: Alex Kwoka “Bboy Alex” (Break Dance), Mateusz Krzyważnia “Fantom” (Popping) oraz Szymon Spychalski “Monek” (Hip Hop).


Nagrodą główną jest bezprzewodowy głośnik przenośny JBL BOOMBOX o wartości 1999 zł! Pozostałe miejsca na podium nagrodzone zostaną nagrodami pieniężnymi w wysokości 1000 zł za miejsce drugie i 500 zł za miejsca trzecie. Dodatkowymi benefitami są: możliwość uczestnictwa wszystkich finalistów w wydarzeniach towarzyszących (pokaz mody, koncert), obecność w mediach, a także zwrot kosztów przejazdu dla laureatów (pierwsze trzy miejsca)!
Finał konkursu odbędzie się w sobotę, 26 maja 2018 roku, w hotelu Double Tree by Hilton w ramach wyjątkowego wydarzenia medialnego. Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele świata mediów, mody i biznesu, a event będzie szeroko relacjonowany. W skład jury finałowego konkursu wejdą znane osoby z pierwszych stron gazet.

Więcej info znajdziecie na www.jblstreetdance.pl. O Boomboxie przeczytacie w tekście JBL Boombox – od hitu lat 80′ do współczesności.

Więcej info:
Producent – www.jbl.com.pl.