JBL Boombox – od hitu lat 80′ do współczesności

0

W latach 80′-90′ nie było osoby, która nie marzyłaby o własnym boomboxie. Młodzież nosiła je na barku, podkręcając volume do maximum, tak, żeby każdy mógł usłyszeć, czego słuchali. Prawie 40 lat później, kiedy popularność boomboxów niemal zamarła i wszyscy egoistycznie skupiają się na jak najlepiej brzmiących słuchawkach, za sprawą JBL Boombox powraca do świata żywych, by swoją mocą cieszyć kolejne pokolenia muzycznych wariatów.

JBL Boombox to przenośny głośnik Bluetooth. W odróżnieniu od swojego pierwowzoru, nie znajdziecie w nim kieszeni na kasety, czy wejścia na grube paluchy typu LR20. Ale umówmy się – kasety w oczach większości odeszły do lamusa, a każdy woli dobry akumulator Li-Ion od wiecznie wyczerpanych, drogich i niezdrowych dla środowiska baterii.

Dlatego właśnie JBL Boombox posiada potężny, 20.000 mAh akumulator, dzięki któremu muzyką można cieszyć się non-stop przez 24 godziny – a w razie potrzeby za pomocą portu usb naładujecie również wyczerpany smartfon lub tablet. To jednak nie wszystko. Głośnik JBL ma przysłowiowego kopa – będziecie naprawdę zdziwieni potęgą dźwięku i najgłębszego basu, jaki się z niego wydobywa. A teraz informacja dla tych bardziej szalonych użytkowników – JBL Boombox ma bardzo wytrzymałą konstrukcję i posiada certyfikat wodoodporności IPX7, dzięki czemu nie straszne mu ani pogoda, ani szaleństwa nad wodą.

Warto też wspomnieć, że głośnik można łatwo dostosować do miejsca, w jakim został uruchomiony – nie ważne, czy słuchacie muzyki w pomieszczeniu lub na zewnątrz – Boombox zawsze będzie brzmiał tak samo dobrze.

Kilka innych funkcji i szczegóły techniczne JBL Boombox znajdziecie na stronie www.jbl.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here