Wybierzcie ulubionego artystę w plebiscycie Bass&Beat Festival

98

Piętnastu artystów i torba pełna niedoścignionych marzeń – wystarczy kilka kliknięć, by jeden z uczestników plebiscytu organizowanego przez Bass&Beat Festival zyskał możliwość wygrania pięciu tysięcy złotych. Cytując klasyka – POMOŻECIE?

Który początkujący zespół nie chciałby dostać nagłego zastrzyku gotówki? Każdy grosz przyda się na wydanie debiutanckiego krążka, organizację koncertu, promocję. Z pomocą młodym i dobrze rokującym grupom wyszedł Bass&Beat Festival, dając uczestnikom możliwość zgarnięcia tej może nie zawrotnej, ale jednak znaczącej puli. Jak współczesna tradycja nakazuje – zwycięzcą zostanie zespół, który uzbiera najwięcej udostępnień.

W plebiscycie głosować możecie na jednego z piętnastu wykonawców – Honeycomb, Muzozoic, Michał Nienadowski Acoustic Ensemble, MuzykoManiek band, MÓW, Jessica Merstein band, ŁATY, Bassplayer with Friends, SeeYah, MOQHA, Halik, Mateusz Kowalczyk, Chojnacki / Miguła Contemplations, Jan Kantner Quartet i Horses on the Wall.

Aby zagłosować na wybrany przez siebie zespół macie jeszcze zaledwie 8 dni, więc należy się spieszyć! 🙂


Pamiętajcie, że każda osoba może zagłosować tylko jeden raz, a zasady wbrew pozorom nie są wcale skomplikowane. Wystarczy, że w podanej poniżej kolejności:

  • wejdziecie na stronę www.bassandbeat.pl/pl/plebiscyt
  • klikniecie link z nazwą artysty, na którego chcecie oddać głos
  • udostępnicie na swoim profilu na Facebooku link do podstrony artysty z serwisu bassandbeat.pl
    (jeśli nie widzicie przycisku udostępniania w swojej przeglądarce, wyłączcie AdBlocka),
  • klikniecie na przycisk “GŁOSUJ” na podstronie wybranego artysty.

Nie żartujemy, kolejność ma znaczenie 😉 W przeciwnym razie wasz głos będzie uznany za nieważny i cały wysiłek i chęć zrobienia dobrego uczynku pójdą na marne.


Utwory i informacje o wykonawcach biorących udział w plebiscycie znajdziecie na www.bassandbeat.pl.

Tegoroczna edycja festiwalu Bass & Beat odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2018 we Wrocławiu.

Bass & Beat Festival to międzynarodowa impreza skoncentrowana na muzyce z perspektywy brzmienia basu. Ta oś brzmieniowa nie zamyka nas w jednej stylistyce, jest natomiast umownym zabiegiem umożliwiającym swobodne pokazywania tego, co we współczesnej muzyce piękne, nowatorskie i ciekawe.
Celem festiwalu jest dzielenie się z publicznością dobrą, twórczą energią muzyczną i prezentowanie premierowych wykonań artystów, którzy nie boją się twórczego przemieszczania po różnych konwencjach i gatunkach muzycznych.