Ray Luzier (KORN) za sterami zestawu Pearl Masterworks!

0

Ray Luzier to wybitny perkusista znany głównie jako bębniarz zespołu Korn, do którego dołączył w 2007 roku. Ten amerykański perkusista korzysta z wszelkich dobrodziejstw jakie zapewnia mu zupełnie customowa seria Masterworks marki Pearl!

Wybierając zestawu Pearl Masterworks masz wpływ na każdy detal swojego zestawu perkusyjnego. Konstrukcja, brzmienie, wygląd czy styl zestawu. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia to zdecydowanie warto!

Firma Pearl Drums stworzyła dedykowaną stronę na rynek europejski, która pozwoli Ci krok po kroku zbudować zestaw swoich marzeń: http://www.pearleurope.com/masterworks

Od 1999 roku, ręcznie robione zestawy perkusyjne Pearl Masterworks dają profesjonalnemu perkusiście narzędzia do stworzenia całkowicie niestandardowego brzmienia, wyglądu i charakteru. Filozofia firmy i serii Masterworks jest w zasadzie bardzo prosta: “niech perkusista sam zdecyduje o wszystkim, a my mu to zrobimy”. Warto zauważyć, że wbrew pozorom nie każda firma pozwala ingerować aż tak mocno w swoje “customowe” konstrukcje tak jak gwarantuje to firma Pearl.

Czy idzie za tym jakieś ryzyko? Oczywiście! Jak zawsze, kiedy sam decydujesz się na zbudowanie instrumentu od podstaw. Jednak wydając tak sporą porcję gotówki, przemyślisz każdy krok jaki podejmiesz przy konfigurowaniu swojego zestawu, a co najważniejsze nie zostaniesz z tym sam jeśli stwierdzisz, że warto wesprzeć się radami specjalistów marki Pearl Drums.

Zaczynając od składu powłoki i grubości, do wyboru osprzętu i wykończenia. Masz wpływ nawet na krawędzie i praktycznie nieskończoną paletę niestandardowych wykończeń. Wszystko wybrane i zbudowane dla Ciebie przez najbardziej elitarnych rzemieślników w świecie bębnów.

Wiadomo jak ważny jest wybór drewna, który tak naprawdę będzie twoją drugą duszą, tą muzyczną. Masterworks oferuje znacznie więcej opcji dla kompozycji powłoki niż jakikolwiek inny customowy zestaw; dzięki czemu każdy bęben jest naprawdę wyjątkowym dziełem sztuki.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here