Zestaw bezprzewodowy CKMOVA UM100 Kit5 przetestowany!

0
CKMOVA-UM100-kit5

Maciej Polański z kanału Musoneo po raz kolejny zagościł na kanale firmy Sound Station, tym razem testując bezprzewodowy system mikrofonowy CKMOVA UM100 Kit5 przeznaczony dla urządzeń iOS.

Rynkowa premiera CKMOVA w Polsce przynosi ze sobą kolejne testy: sami mieliśmy już okazję sprawdzić modele SUM-3 (pojemnościowy mikrofon USB) i DCM-1 PRO (kierunkowy shotgun), a niedawno informowaliśmy o teście pojemnościowego modelu SXM-3 autorstwa Maćka Polańskiego z Musoneo, jaki pojawił się na stronie polskiego dystrybutora CKMOVA, firmy Sound Station.

CKMOVA-SXM-3
CKMOVA SXM-3

Teraz polecamy Wam prezentację i test praktyczny systemu bezprzewodowego CKMOVA UM100 w wersji Kit5 przeznaczonej dla telefonów komórkowych i tabletów ze złączem Lightning i systemem iOS, czyli iPhone’ów i iPadów firmy Apple. Warto jednak zaznaczyć, że w ofercie CKMOVA jest kilka zestawów tego samego mikrofonu z nadajnikami i odbiornikami dostosowanymi do różnych urządzeń zewnętrznych, w tym standardowy mikroport uniwersalnego zastosowania (Kit1 i Kit2), a także pojedynczy lub podwójny zestaw na USB-C (Kit3 i Kit 4). Pełną, dostępną listę zastawów znajdziecie TUTAJ.

CKMOVA UM100 Kit5 to zestaw składający się z nadajnika UM100 TX, mikrofonu tzw. krawatowego przypinanego do koszuli oraz odbiornika UM100 RXDI, który podłączymy bezpośrednio do urządzeń ze złączem Lightning, a zatem w szczególności do iPhonów i iPadów. Transmisja na niskich częstotliwościach UHF oraz możliwość wyboru jednego z dwudziestu kanałów ma zapewnić stabilny przesył sygnału i jego dobrą jakość.

ckmova-um100-kit5
CKMOVA UM100 kit5

Nadajnik wyposażono w wejście mikrofonowo/Liniowe TRRS, co pozwala stosować inne typy mikrofonów, w tym mikrofony innych popularnych marek. Pasmo przenoszenia zestawu rozciąga się w przedziale od 30 Hz do 18kHz, deklarowany odstęp od szumów sięga 90dB SPL, a maksymalny zasięg działania waha się od 30 do 50 metrów w zależności od warunków środowiskowych. Wbudowana bateria polimerowo-litowa ma zapewnić nieprzerwane działanie zestawu nawet do 8 godzin. Producent dołącza kable USB umożliwiające pełne naładowanie baterii w ciągu 4 godzin.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj