Bezprzewodowe systemy Lectrosonics w musicalu „Rock of Ages”

214
Lectrosonics-Rock-of-Ages-Musical-Toronto

Musical „Rock of Ages” o marzeniach młodych artystów, oryginalnie wystawiany na Broadwayu, przeniósł się w tym roku do teatru Elgin w Toronto. Zadaniem projektanta dźwięku Johna Lotta było stworzenie systemu dźwiękowego, który poradził sobie z błyskawicznymi zmianami i ekstremalnym zakresem dynamiki. Wybór padł na systemy od Lectrosonics.

Lectrosonics nadaje rockowo! W musicalu „Rock of Ages”, wystawianym w Toronto, transmisja bezprzewodowa Lectrosonics zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Dynamika dźwięku sięga od szeptu w scenach intymnych aż po rockowy krzyk sięgający 110 dB!

Musical „Rock of Ages” o marzeniach młodych artystów, oryginalnie wystawiany na Broadwayu, przeniósł się do teatru Elgin w Toronto w lutym tego roku. Spektakl wykorzystuje 42 kanały bezprzewodowe Lectrosonics (głównie SSM), przy czym sześcioro aktorów grających główne role ma na sobie dodatkowe nadajniki dla redundancji. Do tego dochodzą nadajniki ręczne, odsłuchy douszne i interkomy.

Lectrosonics-Rock-of-Ages-Musical-Toronto

Realizator spektaklu, John Lott, chwali system za bezawaryjne działanie, i to w zabójczych dla transmisji bezprzewodowej warunkach: “Nie dość, że pracuje tutaj ponad 400 ruchomych głowic świetlnych, to jeszcze za ścianą funkcjonuje teatr na 1000 widzów!

Więcej szczegółów
Producent: www.lectrosonics.com
Dystrybutor: audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Cyfrowe systemy bezprzewodowe Lectrosonics D2