Warsztaty z produkcji muzycznej z Krisem Górskim

0

Macie chęć zabrać się za tworzenie muzyki, ale nie wiecie, od czego zacząć? W takim razie z całą pewnością ucieszy Was możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z produkcji muzycznej! Podczas prowadzonych przez Krisa Górskiego zajęć dowiecie się m.in. jak przeprowadzić proces nagrywania i zmiksowania piosenki.

Produkcja spaja cały proces: od pisania, przez aranżację, nagrania aż po miks i mastering. Warsztaty pozwolą Wam z bliska zobaczyć, jak współczesne narzędzia, o których Wasi poprzednicy mogli tylko marzyć, stawiają przed Wami niegraniczne możliwości. W tym celu prowadzący wykorzysta m.in. zaawansowany technologicznie sprzęt i software Universal Audio, w tym interfejs audio Apollo Twin, kartę DSP UAD-2 oraz światowej klasy pluginy.

Zobaczycie, jak nawigować w tym ogromnym “bazarze” technologicznym z ogromem ofert, dowiecie się, jak uniknąć “producer’s block”, nie tak bardzo różnego od “composer’s block”, a także sprawdzicie, co warto mieć na uwadze w trakcie procesu powstawania utworu i podejmować pod tym kątem decyzje twórcze. Czy warto zostawić EQ, kompresję na później, czy może pójść w stronę “commit”, jak za dawnych czasów?

Prowadzący: Kris Górski ze studia AudioPlanet
Termin: 14.03.2020, godz. 10.00-17.00
Miejsce: Nebula Studio, Warszawa

Więcej szczegółów na stronie dystrybutora, firmy Audiostacja oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/223451255505086/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj