Tierra Audio Flavours – szczypta smaku dla twojego mikrofonu

3
Tierra-Audio-Flavours
Tierra Audio Flavours

Już niedługo w sprzedaży pojawią się analogowe preampy mikrofonowe hiszpańskiej firmy Tierra Audio z serii Flavours oferowane w 7 różnych “smakach”: Truffle, Cocoa, Mint, Chilli, Vanilla, Pepper oraz Salt.

Każdy z nich w inny sposób wzbogaci brzmienie podłączonego doń mikrofonu, podnosząc jednocześnie jego sygnał przy zminimalizowaniu niepożądanych zniekształceń – to świetne rozwiązanie dla niektórych mikrofonów dynamicznych lub wstęgowych, wymagających szczególnie dużej ilości gainu, jaką nie zawsze dysponują standardowe preampy. Popularnym rozwiązaniem jest właśnie wpięcie po drodze takiego dodatkowego, małego preampu. 

Projekt został już w całości sfinansowany na portalu crowdfundingowym IndieGoGo (ilość chętnych ponad dwukrotnie przewyższyła próg konieczny do zrealizowania produkcji) i jeszcze do końca stycznia Tierra Audio Flavours oferowane są w niższej, promocyjnej cenie 139 EUR za sztukę lub w pakietach po kilka sztuk.

Szczegóły i próbki brzmieniowe znajdziecie w poniższych linkach:
https://www.indiegogo.com/projects/flavours-preamps-singers-musicians-revolution
https://tierra.audio/flavours-preamps/

3 KOMENTARZE

  1. […] Analogowe preampy mikrofonowe hiszpańskiej firmy Tierra Audio z serii Flavours oferowane są w 7 różnych “smakach”: Truffle, Cocoa, Mint, Chilli, Vanilla, Pepper oraz Salt. Każdy z nich w inny sposób wzbogaci brzmienie podłączonego doń mikrofonu, podnosząc jednocześnie jego sygnał przy zminimalizowaniu niepożądanych zniekształceń. O całej serii Flavours pisaliśmy TUTAJ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj