Technologia tajemnicą sukcesu monitorów serii S z ADAM Audio

0
ADAM-Audio-S-Series_uptone

Poprawna ocena materiału dźwiękowego pod kątem jego barwy, dynamiki czy przestrzeni wymaga najwyższej jakości monitorów studyjnych. Od dekad profesjonaliści na całym świecie wybierają monitory odsłuchowe niemieckiego producenta. Jakie zatem rozwiązania wywindowały modele S2V, S3V/H i S5V/H od ADAM Audio na szczyty list popularności?

Kluczowe aspekty zaawansowanej technologii gwarantującej najwyższą precyzję odsłuchu przybliżył Adam Pietruszko – wykładowca w Akademii Realizacji Dźwięku, w artykule „Wachlarz innowacji. Technologia monitorów ADAM Audio serii S”.

ADAM-Audio-S-Series

Autor odnosi się do tweetera wstęgowego S-ART™ i głośnika niskotonowego ELE™ – przetworników zaprojektowanych specjalnie dla odsłuchów z tej serii. Sporo uwagi poświęca zaawansowanemu modułowi DSP. Zwraca również uwagę na cechy konstrukcyjne, które przełożyły się na spójniejsze rozpraszanie i stabilniejszą scenę dźwiękową w szerszym polu.

Zapraszamy do lektury. Pełna treści artykułu dostępna jest pod linkiem: https://audiostacja.pl/baza-wiedzy/technologia-monitorow-adam-audio-serii-s

CZYTAJ TAKŻE NASZ TEST:

[TEST] Aktywne monitory studyjne ADAM AUDIO S3H przetestowane!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj