Ibanez RG8570CST J.Custom, więc chodź nie maluj mnie…

0
Ibanez-RG8570CST-J-Custom-Natural

Najnowsza gitara elektryczna Ibanez RG8570CST J.Custom w wykończeniu Natural, poprzez swój wygląd wnosi do współczesności charakter początku lat dziewięćdziesiątych.

Wraz z najnowszym modelem Ibanez RG8570CST w wykończeniu Natural pojawiła się nowa gitara z serii RG J.Custom, oddająca hołd dawnym czasom. Poprzez swój wygląd gitara wnosi do współczesności charakter początku lat dziewięćdziesiątych.

Ibanez-RG8570CST-J-Custom_1

Nowa gitara została wyposażona w top z drewna Exotic Maple na korpusie mamy African Mahogany i progi Jumbo w wykończeniu j.custom fret edge treatment. Gitara występuje w konfiguracji HSH z przetwornikami DiMarzio Air Norton / True Velvet / The Tone Zone, które, dzięki 5-pozycyjnemu przełącznikowi, oferują ogromną różnorodność brzmień.

5-częściowy gryf Maple/Wenge zapewnia płynną grę, podczas gdy podstrunnica z Macassar Ebony oferuje bogaty sustain, jak również skupione niskie tony i silny atak w wysokich pasmach. Gitara dodatkowo została wyposażona w klucze Gotoh, mostek tremolo Lo-Pro Edge, multitool i twardy futerał.

Ibanez-Case-Multitool

Dostępność planowana jest na wrzesień 2022.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj