Soundcraft Notepad Mixers. Różne, a jednak nadal świetne!

0

Miksery serii Notepad różnią się od siebie nie tylko gabarytami, ale i możliwościami. Dziś kilka informacji o każdym z nich.

Notepad 5

Notepad 5, to najmniejszy z rodziny serii nazwanej właśnie Notepad. Jest małym lecz bardzo rezolutnym mikserkiem, który świetnie poradzi sobie z mniejszymi zadaniami, takimi jak podcast, blogi, oraz małe muzyczne projekty domowe z gitarą i wokalem w tle.
Notepad 5 nie wykorzystuje obłaskawionych Lexicon DSP, ale jego więksi bracia… już tak.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.soundcraft.com/Notepad-5

Notepad 8FX

NIewiele większy lecz z większymi możliwościami. Mikser wyposażono w więcej złącz i Lexicon DSP. Wbudowany interfejs audio pozwala na bezproblemową łączność z komputerem Mac lub Windows, a mnogość możliwości, potencjometrów ułatwia prace w większych projektach muzycznych, w których udział bierze więcej instrumentów i wokalistów.
Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.soundcraft.com/Notepad-8FX

Notepad 12FX

Ostatnim z nowej serii Notepad jest mikser oznaczony jako 12FX. Ten największy i zdecydowanie najbardziej rozbudowany sprzęt poradzi sobie już nie tylko z podcastem czy małym zespołem. Jest w stanie obsłużyć dużą grupę instrumentów lub kilka mikrofonów.
12FX wyposażono również w Lexicon DSP, co tylko podnosi jeszcze bardziej jego wartość użytkową.
Mikser zasilany jest również poprzez port USB.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.soundcraft.com/Notepad-12FX

Całą serię poznacie na stronie producenta www.soundcraft.com/Notepad-Series oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.soundcraft.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here