Softube Console 1 z pluginami o wartości 700 PLN w prezencie!

0

Jeśli jesteście producentami muzycznymi i nie mieliście okazji poznać wyjątkowego urządzenia jakim jest Console 1 od Softube to warto to zmienić. Tym bardziej, że jak informuje dystrybutor, firma Audiostacja, do końca wakacji możecie wraz z nim zgarnąć dwie świetne wtyczki za free!

Co zrobić?

Przede wszystkim być posiadaczem kontrolera Console 1. Jeśli jeszcze część z Was nie wie czym jest i do czego służy to zapraszamy do testu: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/test-softube-console-1-mikser-nowej-generacji

Jeśli po tej i pewnie wielu innych publikacjach dostępnych w necie stwierdziliście, że to jest to czego szukaliście to sprawa już będzie prosta 🙂

Na stronie producenta Softube zarejestruj nowy sprzętowy sterownik/mikser Console 1 i otrzymaj w prezencie wtyczki FET Compressor i Passive-Active Pack!

Po rejestracji sterownika Console 1 licencje automatycznie zostaną dodane do Twojego konta. UWAGA! Promocja jest ważna od 10.06.2019 do 31.08.2019.

Wtyczka FET Compressor to imponująco wierna symulacja jednego z najbardziej kultowych kompresorów. FET Compressor jest lubiany za swą agresywność i tendencję dodawania do dźwięku źródłowego ładnego przesterowania przy mocniejszych ustawieniach.
Kompresora FET używa się zazwyczaj do większej redukcji wzmocnienia, niż w przypadku innych kompresorów. Nawet przy ekstremalnych ustawieniach nie wywołuje efektu spłaszczonego brzmienia, jak w przypadku innych kompresorów przy mocniejszych ustawieniach.

Wtyczka Passive-Active Pack to kolekcja trzech różnych korektorów, z których każdy ma własny charakter i swoje kaprysy. Korektory Passive i Active symulują prawdziwe urządzenia, które były wykorzystywane przy tysiącach nagrań w przeszłości i obecnie. Focusing Equalizer łączy powyższe z analogowo brzmiącym nasyceniem i nowatorskim funkcjonowaniem.

  • Passive Equalizer to symulacja słynnego niemieckiego pasywnego korektora 3-pasmowego, która charakteryzuje się szerokim pasmem oraz niezrównanym, czystym i otwartym brzmieniem.
  • Active Equalizer jest symulacją konstrukcji aktywnego korektora, wyprodukowanego gdzieś w szwajcarskich alpach w latach siedemdziesiątych. Podczas gdy Passive Equalizer jest szeroki, czysty i nienachalny, Active Equalizer jest bardziej precyzyjny, z bardziej zwartym, skupionym brzmieniem.
  • Focusing Equalizer to inspirujące podejście do korekcji. Działa w bardzo muzyczny sposób i w dużym stopniu myśli za Ciebie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here