KV2 Audio otwiera nowy sezon w klubie Amnesia na Ibizie!

0

11 maja w kultowym klubie Amnesia na Ibizie odbyła się impreza otwarcia nowego sezonu muzycznego! Okazja do świętowania podwójna, gdyż od tego roku klub został wyposażony w najnowszy i rewolucyjny system KV2 Audio, a do tego obchodzi 45-lecie swojego istnienia!

Amnesia jest pierwszym miejscem na Ibizie, które może pochwalić się najnowszym systemem od KV2 Audio, wymyślonym i zaprojektowanym przez legendę w branży proaudio, George’a Kramperę. KV2 Audio od lat gości na Ibizie będąc dowodem swojej jakości i niezawodności. Z nagłośnienia tego producenta korzystają również inne kluby jak Mirage, Cocoon, Cova Santa czy Havana Club.

Luciano, The Martinez Brothers, Héctor Couto, Mar-T, Caal, Luca Donzelli i Manu Gónzalez to tylko niektórzy z artystów, którzy nie mogli się doczekać udziału w Opening Party z udziałem nowego systemu od KV2 Audio.

Poza tą ogólną informacją nie udało nam się jeszcze dotrzeć do szczegółów technicznych dotyczących samego systemu. Jeśli takie się pojawią to napewno się nimi z Wami podzielimy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kv2audio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

A jak było? Jak zwykle grubo!!! 😉

A na wieczorny Chilloucik mamy dla Was taką znalezioną składankę 🙂 Miłego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here