Słuchawki Neumann NDH 30 w wyjątkowej wersji Black Edition!

0
Neumann-NDH-30-Black-Edition_uptone

Firma Neumann ogłasza wprowadzenie na rynek nowej, wyjątkowej edycji otwartych słuchawek NDH 30 – Black Edition!

W krótkim czasie od premiery, otwarte słuchawki Neumann NDH 30 zostały podstawowymi słuchawkami referencyjnymi w wielu studiach na całym świecie. [OBEJRZYJ TEST TUTAJ] Jednym z kluczowych czynników sukcesu tego modelu jest zgodność dźwięku z monitorami studyjnymi Neumann z linii KH. NDH 30 oferują tę samą liniową charakterystykę co głośniki, co sprawia, że te słuchawki są niezawodnym narzędziem do monitorowania, miksowania i masteringu, a także doskonałym punktem odniesienia w kwestii brzmienia. Ponadto precyzyjna trójwymiarowa scena powoduje, że NDH 30 sprawdzają się również podczas produkcji dźwięku binauralnego. Podobnie jak w przypadku zamkniętych Neumann NDH 20 [CZYTAJ NASZ TEST: TUTAJ], producent spełnił jeszcze jedno życzenie użytkowników: dodał czarną wersję kolorystyczną!

Neumann-NDH-30-Black-Edition_uptone

Seria NDH Black Edition

Przy okazji premiery nowej wersji kolorystycznej NDH 30, Neumann poinformował, że obydwa modele: NDH 20 i NDH 30 w wersji Black Edition, zostają stałą propozycją w ofercie firmy obok wersji w kolorze srebrnym. Słuchawki Black Edition są dostarczane w specjalnie zaprojektowanym pudełku i zawierają symetryczny kabel zapewniający lepszą separację kanałów.

Neumann-NDH-30-Black-Edition

Kluczowe cechy:

  • Znakomita liniowość i reakcja transjentowa
  • Wysoka rozdzielczość przestrzenna
  • Kompatybilność dźwięku i miksu z monitorami Neumann KH-Line
  • Wysoki, długotrwały komfort
  • Symetryczny kabel w zestawie (odłączany)
  • Składana konstrukcja

Cena i dostępność: Słuchawki NDH 30 Black Edition będą dostępne w Polsce w IV kwartale 2023 r. w cenie katalogowej 2949 zł.

O firmie Neumann

Firma Georg Neumann GmbH, znana jako “Neumann.Berlin”, jest czołowym producentem mikrofonów studyjnych i twórcą takich legendarnych modeli jak U 47, M 49, U 67 i U 87. Od momentu założenia w 1928 roku firma zdobyła liczne międzynarodowe nagrody za innowacje technologiczne. Od 2010 r. Neumann.Berlin rozszerzyła swoją ofertę w zakresie przetworników elektroakustycznych, monitorów studyjnych, głównie do zastosowań telewizyjnych i radiowych, nagraniowych oraz produkcji audio. Georg Neumann GmbH jest częścią grupy Sennheiser od 1991 roku.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj