Przetestuj urządzenia Arturii, Novation i Waldorfa w trakcie Dnia Otwartego Akademii Dźwięku!

0
akademia-dzwieku-dzien-otwarty-2023

Już w najbliższą sobotę (02/09/2023) odbędzie się Dzień otwarty Akademii Dźwięku w Warszawie. Czekać będą na Was świetni trenerzy Akademii, którzy przygotowali dla Was próbki swoich warsztatów, będzie także gość specjalny oraz specjalna strefa testowa, gdzie czekać będą na Was instrumenty takich marek jak: Arturia, Focusrite, KRK, Novation i Waldorf.

Akademia Dźwięku to nowoczesna szkoła muzyczna w Warszawie, w którym kształcą się muzycy XXI wieku. Dowiecie się tam jak tworzyć muzykę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Syntezatory, sampling, liveacty, miks, mastering – to domena tego miejsca, które działa dla Was od 2008 roku.

Akademia Dźwięku wspiera twórców muzycznych na różne sposoby. Prowadzi kursy stacjonarne i on-line, publikuje materiały szkoleniowe, organizuje specjalne wydarzenia takie jak wykłady mistrzowskie czy jam sessions. Przez ponad 5 lat prowadzili legendarny już cykl spotkań edukacyjnych Miasto Pełne Dźwięków, a prawie 2 lata jego internetowy odpowiednik – Akademię Dźwięku Live.

Już w najbliższą sobotę (02/09/2023)w godzinach 12:30 – 17:30, będziesz miał okazję przekonać się czy jest to także miejsce dla Ciebie!

W trakcie dnia otwartego będziecie mogli zobaczyć:

 • wykłady o produkcji muzycznej prowadzone przez trenerów Akademii,
 • praktyczne warsztaty tworzenia beatów na Ableton Push,
 • spotkanie z gościem specjalnym – Kubą Galińskim (Sanah, Dawid Podsiadło, Mrozu),
 • oraz strefę testów, w której będą prezentowane urządzenia następujących marek: Arturia, Focusrite, KRK, Novation i Waldorf.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY!

 • 13.00 – 13.45 | Zawód: producent muzyczny – Kuba Galiński (Sanah, Dawid Podsiadło, Mrozu) x Mateusz Telega

Spotkanie z Kubą Galińskim – doskonałym producentem z dwoma Fryderykami na koncie, twórcą stojącym za sukcesami takich gwiazd jak Sanah, Mrozu czy Dawid Podsiadło. Rozmowę poprowadzi Mateusz Telega – założyciel Akademii Dźwięku, Certyfikowany Trener Ableton. Po rozmowie odbędzie się sesja Q&A.

 • 14.00 – 14.45 | Produkcja muzyczna w praktyce – Maks Kucharski

Jak wygląda proces tworzenia utworu muzycznego od pierwszego dźwięku do finalnego dzieła? Skąd brać dźwięki, jakie są typowe elementy kompozycji? Zapraszamy na pokaz, w ramach którego zaprezentowane zostaną najważniejsze etapy procesu twórczego.

 • 15.00 – 15.45 | Od loopa do utworu – Marcin Staniszewski

Masz już pętlę, ale co dalej? To moment, który spędza sen z powiek większości producentów. Wielu z nas trapi problem niedokończonych projektów. Pokażemy Ci jak rozwinąć loopa w ciekawy szkic utworu dzięki kilku prostym i skutecznym technikom.

 • 16:00 – 16.45 | Kick w muzyce techno – Michał Wolski

Techno to puls. Jak uczynić podstawę jego rytmu – kick, stopę, bass drum – wyrazistą, a przy tym niosącą moc? Michał Wolski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców techno, opowie o swoich technikach pracy z tym kluczowym elementem kompozycji.

 • WARSZTATY TWORZENIA BEATÓW

Praktyczne warsztaty tworzenia beatów na kontrolerze Ableton Push ruszają o godzinie 14.00, 15.00 oraz 16.00. Obowiązuje limit 8 miejsc. Nie prowadzone są zapisy – wystarczy usiąść przy wolnym stanowisku. Warsztat trwa ok. 45 minut. Zajęcia przeznaczone dla osób zupełnie początkujących

Warsztaty wspierają sprzętowo Partnerzy szkoły. ASUS Polska zapewnia mocne i stabilne laptopy, a APS doskonale brzmiące monitory. Dziękujemy!

 • KONKURS

Każdy, kto pojawi się osobiście na naszym Dniu Otwartym i zapisze się tam do newslettera ma szansę na wygranie jednej z nagród:
1 x Ableton Live Suite
4 x miejsce na kursie Intro

 • SHOWROOM BEATFREAK

Beat Freak to pierwsza w Polsce marka lifestyle dedykowana producentom muzycznym i beatmakerom. Na Dniu Otwartym otwieramy showroom, gdzie znajdziesz, przymierzysz i kupisz produkty sygnowane logo BF.

Więcej szczegółów:
https://akademiadzwieku.pl/dzien-otwarty
https://www.facebook.com/events/601129838609323

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj