Shure MOTIV MV88 z aplikacją ShurePlus™ MOTIV™ Video

0

Vlogujesz, nagrywasz dźwięk i video telefonem? Doskonale zatem wiesz, że jakość wbudowanego mikrofonu nawet najlepszego smartphona jest kiepska. Z pomocą przychodzi już dobrze znany mikrofon pojemnościowy Shure MV88, który w połączeniu z bezpłatnymi aplikacjami dostępnymi na systemy iOS ułatwi Wam pracę i zdecydowanie poprawi jakość twojego audio!

Cyfrowy, stereofoniczny mikrofon pojemnościowy MOTIV MV88 podłączany jest bezpośrednio do urządzeń Apple poprzez złącze Lightning, przez co uzyskujemy potężne, przenośne narzędzie do tworzenia nagrań wysokiej jakości.

Dzięki wbudowanemu przegubowi, łamiącemu się pod kątem 90 stopni, możemy w łatwy sposób nakierować mikrofon na źródło dźwięku. Kontrola nagrania w czasie rzeczywistym odbywa się za pomocą darmowych aplikacji ShurePlus™ MOTIV™ Recording oraz nowej aplikacji video ShurePlus™ MOTIV™ Video dostępnych na urządzenia z systemem iOS.

MV88 jest kompletnym rozwiązaniem dla wszystkich aplikacji, w których najważniejsza jest mobilność oraz jak najwyższa jakość dźwięku. Niezależnie od tego czy jest to wykon na żywo, wywiad, nagranie wokali lub instrumentów lub zastosowanie audio/wideo. W pełni metalowa konstrukcja, dołączona osłona przeciwwietrzna i co najważniejsze, spełnienie rygorystycznych standardów testowania firmy Shure, sprawiają, że MV88 jest wytrzymałym i pewnym rozwiązaniem do zastosowania w każdym otoczeniu.

Mikrofon współpracuje z aplikacjami audio i video!

Poza doskonale znaną aplikacją ShurePlus™ MOTIV™ Recording, z którą dostajemy 5 gotowych presetów DSP (mowa, śpiew, płasko, instrument akustyczny, głośno), wysokiej jakości nagrania 24bit/48kHz, kontrolę nad dźwiękiem w czasie rzeczywistym, oraz kontrolę poziomu gain mikrofon, producent przygotował kolejną bezpłatną aplikację o nazwie ShurePlus™ MOTIV™ Video, dzięki której nagrywanie video z wysoką jakością dźwięku jest jeszcze prostsze! Od teraz sterowanie wszystkimi parametrami audio i video masz w jednym miejscu!

Oczywiście powyższe aplikacje współpracują z całą rodziną mikrofonów MOTIV (MV88, MV51, MV5, MVi, MVL). Pisaliśmy o nich tutaj: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/przypominamy-o-shure-i-serii-motiv

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.shure.com/americas/products/software/shureplus
Dystrybutor: http://www.shure.pl/produkty/mikrofony/seria-mikrofonow/motiv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj