Przypominamy o Shure i serii MOTIV™

0

Odświeżamy temat bo warto! Shure i znana od kilku lat seria MOTIV to świetny design, sporo możliwości i mobilność.

Cała seria zawiera w sobie cztery produkty dedykowane dla urządzeń mobilnych.
MOTIV to trzy mikrofony i jeden interface, za pośrednictwem którego podłączymy mikrofon właśnie, czy też gitarę i słuchawki. Wszystkie produkty prezentują się iście pięknie. Delikatne formy, świetne wykonanie i parametry zasługują na wysokie oceny.

Mikrofon pojemnościowy Shure MV88

Shure MOTIV MV88 to w pełni mobilny, cyfrowy, stereofoniczny mikrofon pojemnościowy umożliwiający nagrywanie dźwięku z zachowaniem wysokiej jakości. Współpracuje z iPhonem, iPadem lub iPodem przez złącze Lightning. Mikrofon zbierający sygnał środkowy zamontowany jest w oryginalnej obrotowej oprawce z zawiasem odchylanym o 90 stopni, która umożliwia ustawienie go w dowolnej pozycji, także na planie filmowym.

Za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji ShurePlus MOTIV Recording, oferuje pięć wbudowanych trybów DSP (mowa, śpiew, bez zmian, instrumenty akustyczne, głośny dźwięk). Aplikacja umożliwia również regulację parametrów nagrywania, w tym wzmocnienia i szerokości sceny w czasie rzeczywistym. Sygnał zapisywany jest w rozdzielczości 24-bitowej z częstotliwością próbkowania 48 kHz, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów praktycznie w każdych warunkach.

Mikrofon pojemnościowy Shure MV51

Mikrofon pojemnościowy Shure MOTIV MV51 z dużą membraną, oferuje niezrównaną jakość dźwięku i cieszy oko elegancką metalową obudową w stylu retro. Wyposażony jest we wbudowaną podstawkę stołową oraz przejściówkę do montażu na tradycyjnym statywie. W pełni cyfrowy mikrofon MOTIV MV51 został zaprojektowany specjalnie z myślą o cyfrowej rejestracji dźwięku z zachowaniem wysokiej jakości. Można go bezproblemowo podłączyć do dowolnego Maca, peceta, iPhone’a, iPoda lub iPada, by wygodnie uzyskiwać nagrania cyfrowe.

MV51 oferuje pięć trybów cyfrowego przetwarzania dźwięku, które pozwalają na uzyskanie optymalnych wyników nagrywania, a ponadto wyposażony jest w unikalny zintegrowany panel dotykowy umożliwiający szybką regulację wzmocnienia i głośności na wyjściu słuchawkowym oraz wyciszenie mikrofonu. 2,5-centymetrowa kapsuła mikrofonu zapewnia znakomitą jakość dźwięku, a odsłuch w czasie rzeczywistym możliwy jest za pośrednictwem wbudowanego wyjścia słuchawkowego o rozmiarze 3,5 mm (1/8 cala).

Mikrofon pojemnościowy Shure MV5

Do podłączenia, mikrofon wykorzystuje metodę plug and play. MV5 zawiera procesor DSP z fabrycznie zaprogramowanymi ustawieniami (wokal, bez zmian, instrumenty), które zapewniają optymalne parametry rejestracji dźwięku niemal z dowolnego źródła. W rezultacie mikrofon doskonale sprawdza się w szerokim spektrum zastosowań — od nagrywania muzyki, poprzez tworzenie podcastów, aż po wideorozmowy.

MV5 ma także wbudowane wyjście słuchawkowe do odsłuchu na żywo. Będąc niewielkim urządzeniem o wzornictwie w styli retro, produkt ten jest fabrycznie poddawany testom równie rygorystycznym, co pozostałe produkty Shure, a jego konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem maksymalnej mobilności. W komplecie znajduje się również odłączana podstawka biurkowa.

Shure MVi

Przenośny cyfrowy interface, pozwala podłączyć każdy mikrofon wyposażony w złącze XLR lub instrument z kablem jack (6.3mm) do urządzenia opartego na systemach iOS, Android, OSX oraz Windows, stając się tym samym potężnym, a zarazem mobilnym sprzętem do tworzenia najwyższej jakości nagrań. Wyjątkowy panel dotykowy pozwala na szybki dostęp do parametrów takich jak gain, mute czy poziom dźwięku słuchawek. Dodatkowo, 5 zaimplementowanych presetów pozwala szybko dobrać odpowiednie ustawienia niezależnie od tego jaką treść kreujemy. W pełni metalowa konstrukcja zapewnia MVi wytrzymałość, która jest potrzebna do pracy niezależnie od otoczenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.shure.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.shure.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here