Epiphone wypuszcza limitowane sygnatury Petera Framptona!

0

Ltd. Ed. Epiphone Peter Frampton “1964” Texan oraz Ltd. Ed. Epiphone Peter Frampton Les Paul Custom PRO to dwa nowe sygnowane modele, które nawiązują do swoich unikatowych pierwowzorów!

Elektro-akustyczny model Ltd. Ed. Peter Frampton “1964” Texan, który został oparty na oryginale Texan z 1964 będzie wypuszczony w limitowanej edycji 500 sztuk oraz dodatkowo w ilości 100 egzemplarzy w wersji Premium Outfit, który został wyposażony w system pickupów L.R. Baggs DS-ELE (mono i stereo) oraz posiada podpisany przez samego artystę certyfikat autentyczności, twardy futerał oraz egzemplarz płyty Framptona “Acoustic Classics”.

Więcej o gitarze przeczytacie TUTAJ: www.epiphone.com/Ltd-Edition-Peter-Frampton-Texan

Kolejny model to Ltd. Ed. Peter Frampton Les Paul Custom PRO, który również będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwszy jest ograniczony do 900 egzemplarzy i oferowany z certyfikatem autentyczności. Drugi, droższy Ltd. Ed. Peter Frampton Les Paul Custom PRO Premium Outfit w ilości 200 sztuk posiada twardy futerał premium oraz podpisany osobiście przez Framptona certyfikat autentyczności wraz z binderem do prezentacji.

Więcej o tym modelu przeczytacie TUTAJ: www.epiphone.com/Peter-Frampton-Les-Paul-Custom-PRO

Więcej szczegółów:
Producent: www.epiphone.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here