Sennheiser i BOSE Professional łączą siły!

0

Dźwięk w rozwiązaniach konferencyjnych jest równie ważny jak w muzyce. Nie można sobie pozwolić na sytuację, gdzie ważne informacje są niezrozumiałe dla słuchaczy, a obsługa urządzeń odwraca uwagę od istoty sprawy. Sennheiser i BOSE Professional postanowili połączyć swoje siły i stworzyć kompleksowy system konferencyjny, który zadowoli najbardziej wymagających. Poznajcie Bose ES1 Ceiling Audio Solution.

Nowy system to tak naprawdę początek zapowiadanej przez obu producentów współpracy, której celem mają być zaawansowane, konferencyjne systemy dźwiękowe.

Bose ES1 Ceiling Audio Solution to potężne sufitowe rozwiązanie instalacyjne do konferencji, zoptymalizowane pod kątem ujednoliconych platform komunikacyjnych. Pakiet składa się z mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 i trzech produktów Bose: cyfrowego konferencyjnego procesora sygnału ControlSpace EX-440C, głośnika sufitowego EdgeMax EM180 i wzmacniacza PowerSpace P2600A.

Jak zapewniają obaj producenci, rozwiązanie to zapewnia przejrzystą i niezawodną technologię bez żadnych urządzeń audio na ścianach lub blatach, tworząc nowoczesną salę konferencyjną. Celem każdej konferencji jest współpraca, a lepsze telekonferencje to coś więcej niż tylko technologia. Chodzi o umożliwienie ludziom płynnego łączenia się i współpracy bez konieczności koncentrowania się na technologii lub zamartwiania się, czy sprzęt działa.

Dlatego właśnie Bose Professional i Sennheiser, które pasjonują się dźwiękiem – połączyły siły, aby stworzyć konferencyjne zunifikowane rozwiązanie sufitowe, które zapewnia najwyższą jakość dźwięku, łatwość użycia i wydajność potrzebną do produktywnych spotkań każdego dnia.

„Jesteśmy dumni, że wraz z Bose Professional możemy zaoferować rozwiązanie konferencyjne, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas konferencji, bez względu na to, czy jesteś w sali, czy uczestniczysz zdalnie.”

– powiedział Charlie Jones, globalny kierownik ds. Rozwoju biznesu w segmencie komunikacji biznesowej Sennheiser

„Współpraca polega na możliwości kooperacji dzięki technologii, która pomaga, a nie przeszkadza. Sufitowe rozwiązanie audio Bose ES1 łączy w sobie najwyższą wydajność i wyrafinowaną estetykę wszędzie tam, gdzie „wystarczająco dobre” nie wystarczy i zapewnia INFORMACJA PRASOWA /22 w pełni zintegrowane rozwiązanie do sal konferencyjnych, które ukształtuje przyszłość zunifikowanej komunikacji.”

– powiedział Martin Bodley, dyrektor ds. Wschodzącego biznesu w Bose Professional

O samym mikrofonie TeamConnect Ceiling 2 pisaliśmy już rok temu przy okazji jego premiery w artykule: Nowości Sennheiser podczas ISE2019 (cz.1/2).

Warto jednak przypomnieć, że wykorzystuje on adaptacyjne kształtowanie wiązki, aby w sali konferencyjnej automatycznie i niezawodnie odbierać głos osoby mówiącej, bez względu na to, gdzie ona się znajduje. Mikrofon pozwala na swobodę ruchu, elastyczne korzystanie z sal konferencyjnych i wyjątkową jakość dźwięku.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj