Dla kogo nowa, aktywna kolumna JBL IRX 108BT?

3

Za pierwszą w naszym kraju recenzję nowej kolumny IRX 108BT od JBL Professional wziął się Maciej z LFX. Jeśli jesteście ciekawi jego opinii na temat tej aktywnej paczki to zapraszamy do poniższego materiału video!

Przypomnijmy że nowa seria IRX miała swoją premierę podczas styczniowych NAMM Show, a w jej skład wchodzą dwa modele JBL IRX108BT i IRX112BT. Oba modele nieco szerzej opisaliśmy w naszej publikacji: NAMM 2020: Aktywne kolumny JBL IRX Series z funkcją Bluetooth! 

Warto w skrócie przypomnieć, że obie kolumny to proste ale wszechstronne rozwiązania, dedykowane mniej zaawansowanym użytkownikom, którzy poszukują uniwersalnego nagłośnienia na różne okazje. Co równie ważne, oba modele są już dostępne w polskich sklepach muzycznych.

Skoro wiemy o nich już całkiem sporo, przynajmniej teoretycznie 🙂 , to czas na praktykę, a od tej strony temat ugryzł właśnie Maciej z LFX. Zapraszamy do oglądania:

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

3 KOMENTARZE

  1. Witam. Planuje zakup dwóch sztuk JBL IRX108BT + jeden subwoofer. I właśnie jaki subwoofer byście polecili? Ma być mały, kompaktowy i mobilny na małe rodzinne imprezy podwórkowo – plenerowe. Najlepiej na głośniku 12′

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj