Ibanez z nowym efektem tremolo TRMINI

0

Firma Ibanez Guitars zaprezentowała kolejny z efektów wchodzących w skład serii MINI – Ibanez TRMINI. Analogowa konstrukcja, najwyższej jakości wykonanie i brzmienie, którym Ibanez chwali się najbardziej, to główne cechy tego niewielkiego pod względem wielkości obudowy, lecz olbrzymiego z racji oferowanego brzmienia efektu.

Do cenionej serii MINI i przedstawionego niedawno efektu FLMINI dołączył kolejny maleńki efekt. Tym razem zminiaturyzowanej wersji doczekał się efekt tremolo.

Produkowany w Japonii TRMINI wyposażono w trzy pokrętła: WAVE, SPEED oraz DEPTH. Posiada również potencjometr wyrównywania poziomu o nazwie Level Trim Pot, który pozwala nam zwiększyć efekt dźwiękowy. True Bypass zapewnia najkrótszą, najbardziej bezpośrednią ścieżkę sygnału, a także według producenta najczystsze brzmienie.

Ibanez podkreśla, że TRMINI to klasyczny, ciepły i w pełni brzmiący efekt tremolo. Warto również zaznaczyć, że Ibanez TRMINI, to w 100% analogowy obwód gwarantujący absolutnie naturalne brzmienie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Zaledwie tydzień temu pisaliśmy także o innym efekcie, który swoją premierę miał podczas zimowych targów NAMM 2020. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Ibanez FLMINI zapraszamy do lektury:

Poznajcie najnowszy efekt IBANEZ FLMINI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here