sE Electronics V PACK Arena, czyli nowy zestaw mikrofonów perkusyjnych.

0

sE Electronics V PACK Arena, to nowy zestaw mikrofonów, wśród których znajdziecie zaprezentowane na początku tego roku mikrofony V KICK i V BEAT, a także nowy system mocowania V CLAMP. Co jeszcze czeka na Was w nowym zestawie…?

Podczas styczniowych NAMM Show, sE Electronics wprowadził nową serię mikrofonów V dla bębnów, składającą się z V KICK, V BEAT i V CLAMP, o których pisaliśmy tutaj: https://uptone.pl/tag/se-electronics-v-series 

Od czasu ich wprowadzenia, były już widoczne na scenie z takimi artystami jak Chris Stapleton, In Flames, Justin Timberlake, John Mayer, The Wailers, Big Sean i wielu innych. Podczas niedawno zakończonych targów Summer NAMM 2019, producent ogłosił specjalne sety tych mikrofonów, zwane V PACK Arena.

Zestawy już powoli trafiają do sklepów na całym świecie, a na cały set sE V PACK Arena składają się: jeden V KICK dla bębna basowego, trzy V BEAT i V CLAMP dla tomów, jeden V7X dla werbla i para (stereo) mikrofonów pojemnościowych sE8 . Wszystkie mikrofony i ich akcesoria są bezpiecznie zapakowane w solidną walizkę lotniczą, z pustą przestrzenią dla mikrofonu na hi-hat.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj