Samson Go Mic! Przenośny mikrofon pojemnościowy USB.

1
Samson Go Mic
Samson Go Mic

Samson Go Mic to nowy, przenośny mikrofon pojemnościowy USB gotowy do nagrywania w dowolnym miejscu! Kompatybilny z każdym systemem operacyjnym pozwala na pracę od razu po podłączeniu, bez zbędnych konfiguracji!

Samson Go Mic to najnowsza propozycja producenta. Oprócz miniaturowych rozmiarów, może pochwalić się, wbudowanym statywem/uchwytem, który pozwala na jego postawienie na biurku lub przymocowanie do laptopa itp. Dodatkowo wyposażono go w wejście słuchawkowe, które pozwala na bierząco kontrolować rejestrowany sygnał.

Nie jest to na pewno mikrofon do, w pełni profesjonalnych, nagrań wokalu czy instrumentu akustycznego, choć z pewnością poradzi sobie zdecydowanie lepiej i conajmniej półprofesjonalnie, niż nasz telefon czy laptop, rejestrując nasze pomysły czy próby bez większego problemu. Przede wszystkim to ciekawe rozwiązanie dla wszystkim zadań lektorskich, podcastingu itp. Warto dodać, że oferuje dodatkowo opcję wyboru kierunkowości pomiędzy charakterystyką kardioidalną, a omni, czyli dookólną.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.samsontech.com
Dystrybutor: http://www.samsonaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here