ROLI Blocks Studio Editions z nowymi możliwościami dla producentów muzycznych!

1

ROLI Blocks, czyli popularne “klocki” do produkcji muzyki, zyskały właśnie sporo nowych funkcji i możliwości. Dzięki oprogramowani ROLI Studio i pierwszej wtyczce perkusyjnej MPE są jeszcze bardziej wszechstronne niż dotychczas…

Jak poinformowała niedawno firma ROLI, na rynek wchodzą właśnie nowe wersje kontrolerów z nagradzanej serii BLOCKS. Potężna aktualizacja nazwana Studio Edition sprawia, że te niezwykłe i innowacyjne instrumenty są jeszcze bardziej zaawansowanymi narzędziami do tworzenia dla producentów, chcących tworzyć z jeszcze większą ekspresją i realizmem.

Nowe kontrolery z serii Blocks w postaci Lightpad Block, Seaboard Block i Songmaker Kit w wersji Studio Editions dostępne są już na rynku, a producent wyposażył je m.in. w setki nowych dźwięków MPE, pierwszy na świecie silnik perkusyjny MPE na komputery stacjonarne – ROLI Studio Drums – oraz nowe i przełomowe narzędzia produkcyjne, takie jak np. Smart Chords. Ponadto integracja z większością popularnych programów DAW jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Producent zapewnia także, że śledzenie gestów palców, którymi gramy na naszych klockach jest jeszcze lepsze, dzięki czemu możemy wejść na jeszcze wyższy poziom ekspresji. Ulepszono także łączność z wieloma kontrolerami, a także obsługę Bluetooth.

Więcej szczegółów
Producent: https://roli.com/products/blocks
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Jeśli chcecie poznać bliżej te instrumenty/kontrolery to zapraszamy także do naszej publikacji TUTAJ: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/roli-blocks-grajace-klocki-i-kontrolery

Zachęcamy także do zapoznania się z poniższymi filmami video, w których producent wyjaśnia nowe możliwości i nowe funkcje:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here