Wycieczka po fabryce DW Drums w towarzystwie…

0

Nie wiemy jak Wy, ale my uwielbiamy oglądać i zwiedzać fabryki, w których powstają instrumenty muzyczne. Taką kolejną możliwość stworzył nam amerykański serwis muzyczny Sweetwater, który wybrał się do Kalifornii, gdzie powstają zawodowe bębny od DW Drums!

W niesamowitą podróż i poznanie kolejnych etapów powstawania korpusów bębnów, czyli jednego z najważniejszych elementów bębna, gdyż to on w głównej mierze odpowiada za rezonans i brzmienie zabrał nas Nick D’Virgilio ze Sweetwater, a oprowadzał go nie kto inny jak sam współtwórca marki, czyli John Good! Zazdrościmy takiego spotkania 🙂

Temat spotkania i wycieczki jest tym bardziej interesujący, gdyż przedstawia proces produkcji zestawu wyjątkowego, zestawu do produkcji, którego użyto drewna migdałowca. Na temat tego surowca w produkcji zestawów DW Drums pisaliśmy także w artykule do którego link znajdziecie TUTAJ: Migdałowa perkusja, czyli DW Drums i krótka historia zestawów Pure Almond.

Zestawy DW Drums Pure Almond stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w ofercie producenta, a na dowód tego powstał kolejny materiał video, który też zamieszczamy poniżej, w którym zestaw ten został wykorzystany podczas nagrywania najnowszej płyty Marcusa Scotta”Back to Da Soul”.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com/Pure-Almond
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here