Roland Zentracker: Darmowa aplikacja do nagrywania!

0
Roland Zentracker
Roland Zentracker

Firma Roland przedstawiła darmową aplikację Zentracker na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, pozwalającą w łatwy i szybki sposób nagrywać muzyczne pomysły – także wielośladowo!

Roland Zentracker to bardzo prosta w obsłudze, lecz dysponująca ogromnymi możliwościami aplikacja typu DAW, dzięki której zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy; wokaliści, instrumentaliści i producenci, będą mogli nie tylko szybko zarejestrować każdy muzyczny pomysł, ale dopracować go do formy w pełni ukształtowanego nagrania.

Roland Zentracker
Roland Zentracker

Do dyspozycji mamy nieograniczoną liczbę ścieżek audio, tory wysyłkowe na efekty, zestaw świetnie brzmiących pluginów do wykorzystania bezpośrednio na trackach (w tym kompresor, filtry, modulacje), a także mikser umożliwiający ustawienie balansu głośności i panoramy stereo wszystkich ścieżek. 

Roland Zentracker

Każdy nagrany fragment audio możemy dowolnie edytować, włącznie z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak time stretching czy zmiana wysokości dźwięku. Oprócz własnych nagrań, możemy skorzystać także z obszernej biblioteki loopów instrumentalnych w różnych tempach i tonacjach, które w łatwy sposób zaimportujemy do naszej sesji.

Roland Zentracker

Roboczą wersję utworu możemy zapisać lub przesłać na inne urządzenie mobilne do dalszej edycji, a sfinalizowane nagranie wyeksportować w formacie WAV, FLAC lub OGG i zapisać w pamięci urządzenia lub w wybranej chmurze.

Roland Zentracker

Aby móc używać aplikacji Zentracker, nie trzeba mieć żadnego konkretnego interfejsu audio – program działa nawet bez niego, korzystając z wbudowanej karty dźwiękowej telefonu lub tabletu oraz jego pokładowego mikrofonu lub złącza audio. Wystarczy pobrać aplikację z Apple App Store (iOS) lub Google Play (Android) i zalogować się z użyciem swojego konta Roland – lub szybko utworzyć nowe, zupełnie za darmo.

Roland Zentracker

Jeśli zaś zdecydujemy się na subskrypcję Roland Cloud, uzyskamy nie tylko dostęp do większej ilości funkcji Zentracker, ale też wielu wirtualnych instrumentów i efektów Rolanda dostępnych na tej platformie, które wzbogacą nasze muzyczne produkcje.

Więcej szczegółów: https://www.roland.com/pl

Zobaczcie jak działa i jak obsługiwać poszczególne elementy aplikacji Roland Zentracker:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj