Roland Zenology FX za darmo!

1

Dobrych wiadomości nigdy za wiele, a ta jest wyjątkowo dobra: nie dość, że firma Roland udostępniła ponad 90 efektów Zen-Core w wersji wtyczkowej w ramach subskrypcji Roland Cloud, to jeszcze można ich używać w pełnej wersji całkowicie za darmo do końca roku!

Pakiet Zenology FX obejmuje zarówno oficjalne emulacje analogowego sprzętu, między innymi Roland Space Echo czy chorus Juno-106, jak i cały przekrój na wskroś cyfrowych efektów modulacyjnych, opóźniających itp., które można używać jako pluginy w dowolnym programie DAW.

Wszystkie te efekty oparte są na najnowszym enginie Zen Core, którego algorytmy odpowiadają za brzmienie takich instrumentów jak FANTOM czy JUPITER-X. Dzięki Zenology FX nie musimy posiadać fizycznego sprzętu, aby cieszyć się potężnymi możliwościami kreacji i obróbki dźwięku, oferowanym przez najnowsze modele syntezatorów firmy Roland.

Aby skorzystać z pełnej gamy efektów Zenology FX, nawet bez aktywnej płatnej subskrypcji Roland Cloud, wystarczy zarejestrować konto użytkownika w portalu firmy Roland, pobrać aplikację Roland Cloud Manager i zainstalować pakiet Zenology FX. 

Darmowa oferta promocyjna obowiązuje do 31 grudnia 2021 – później, by kontynuować korzystanie z pakietu, trzeba będzie wykupić subskrypcję Roland Cloud, której ceny zaczynają się od 3 USD miesięcznie lub 30 USD rocznie.

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj