Premiera! Austrian Audio Hi-X15 & Hi-X25BT

1

Nowość! Austrian Audio zapowiada słuchawki Hi-X15 oraz Hi-X25BT jako najbardziej przystępne cenowo modele nauszne w ofercie firmy, idealne do pracy w studio i na scenie, a także do słuchania muzyki dla czystej przyjemności.

Najnowsze słuchawki Austrian Audio wykorzystują te same przetworniki High Excursion o średnicy 44 mm, co dotychczasowe modele Hi-X65, Hi-X55 i Hi-X50. Dzięki temu mają zapewnić tej samej klasy dźwięk o liniowej, pozbawionej zniekształceń charakterystyce oraz szybkiej reprodukcji transjentów – idealny do pracy w studio i na scenie, a także do słuchania muzyki dla czystej przyjemności.

Austrian Audio Hi-X15 & Hi-X25BT

Austrian Audio Hi-X15 to słuchawki przewodowe o zamkniętej konstrukcji z wymiennymi nausznikami z pianki zapamiętującej kształt. Ich pasmo przenoszenia sięga od 12 Hz do 24 kHz. Niska impedancja słuchawek (25 Ohm) zapewniać ma dobry dźwięk po podłączeniu do wyjść o małej mocy, takich jak urządzenia mobilne. Składany pałąk z metalowymi zawiasami sprawia, że słuchawki są łatwe do przechowywania i przenoszenia, przy zachowaniu niskiej wagi 255 gramów.

Austrian Audio Hi-X25BT to wyższy model, który oferuje te same cechy co Hi-X15 z dodaniem bezprzewodowej łączności Bluetooth oraz przetwornika cyfrowo-analogowego. Można ich używać na trzy sposoby: przewodowo przesyłając sygnał analogowy przez kabel jack 3,5 mm, dostarczając sygnał cyfrowy przewodem USB-C (port USB służy również do ładowania baterii), albo bezprzewodowo przez Bluetooth. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi do rozmów telefonicznych i dotykowemu panelowi sterującemu te słuchawki są również bardzo praktycznym, nowoczesnym rozwiązaniem do korzystania z telefonu.

Słuchawki Austrian Audio Hi-X15 i Hi-X25BT mają być dostępne w Europie jeszcze w sierpniu 2021 roku. Jak informuje firma ESS Audio, słuchawki będą dostępne w sklepach partnerskich w cenie:

  • 499,00 zł brutto – Hi-X15 
  • 699,00 zł brutto – Hi-X25BT

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj