Roland VR-1HD AV – najnowszy mikser AV dedykowany muzykom do live-streamingu!

0

Roland VR-1HD AV to najnowszy desktopowy i prosty w obsłudze mikser audio-video dedykowany wszelkim twórcom, wykonawcom i muzykom do kreatywnego live-streamingu!

Nowy mikser pozwoli ci na kreatywną transmisję i produkcję live, dzięki możliwości podłączenia do niego aż trzech kamer, możliwości dzielenia obrazu, wbudowanym efektom zarówno audio jak i video oraz wysokiej jakości przetwarzania sygnału. Jak to działa? Sami zobaczcie!

Roland VR-1HD wyposażony jest w trzy wejścia HDMI, a każdy z nich akceptuje praktycznie wszystkie rozdzielczości video w tym oczywiście HD i komputerowe. Pozwala to łączyć, przełączać i przesyłać strumieniowo różne źródła, w tym kamery, prezentacje, a nawet smartfony czy tablety podpięte do niego. Dźwięk z tych źródeł można miksować z dwoma wejściami mikrofonowymi XLR o jakości studyjnej i dedykowanym wejściem liniowym. Co najważniejsze, ponieważ VR-1HD jest przeznaczony do transmisji na żywo, jego dedykowane elementy sterujące wraz z dołączonym mikrofonem na gęsiej szyi, pozwalają na swobodne korzystanie z zestawu głośnomówiącego także bez użycia zestawu słuchawkowego podczas transmisji na żywo.

Co najważniejsze jest to urządzenie typu plug&play. Podłączasz i korzystasz! Żadnych sterowników czy skomplikowanej konfiguracji.

Póki co, daty wprowadzenia na rynek polski ani ceny jeszcze nie znamy.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta:
https://proav.roland.com/global/products/vr-1hd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here