Roland R-07, czyli nowoczesny i kompaktowy rejestrator audio HI-RES!

0

Rejestrator ma za zadanie rejestrować. Jasna sprawa! Jeśli jednak znajdziemy w nim dodatkowo tuner, metronom, dedykowaną aplikację do zdalnego sterowania smartfonem, wbudowany głośnik i studyjną jakość dźwięku, a do tego wszystko upakowane w pudełku wielkości standardowego smartfona to może być kuszące…

Poznajcie zatem bardzo interesujący rejestrator Roland R-07!

Z jednej strony smartfon to ostateczność jeśli chodzi o rejestrację audio, z drugiej strony  obsługa profesjonalnych rejestratorów audio może być zbyt skomplikowana, a ich gabaryty nieco za duże. Zaprezentowany ponad rok temu nowy rejestrator Roland R-07 może być dokładnie tym czego szukasz! Do tego w 3 kolorach do wyboru: biały, czerwony i czarny.

Dziś kilka słów o dedykowane aplikacji bo w ostatnim czasie szukaliśmy takiego rozwiązania i ponownie zainteresowaliśmy tym rejestratorem. Nie oszukujemy się… Rzadko kiedy wypuszczamy nasz smartfon z rąk 😉 i w przypadku tego rejestratora nadal się to nie zmieni. Ba nawet więcej… Możemy nim także sterować z naszego smartwatcha! Dzięki dedykowanej aplikacji, która jest dostępna zarówno na system Android jak i iOS, możemy bez problemu sterować wszystkimi funkcjami rejestratora R-07. Odbywa się to za pomocą łączności Bluetooth i jest naprawdę bardzo praktyczne w przypadku nagrywania prób itp. Podchodzenie do rejestratora, który leży w określonym miejscu może być irytujące 🙂 Co równie istotne, odsłuch zarejestrowanego materiału może odbywać się także bezprzewodowo. Wystarczy sparować nasze bezprzewodowe słuchawki z rejestratorem, również za pomocą technologii Bluetooth!

Roland R-07 łączy zatem funkcje nagrywania w stylowym ultraprzenośnym urządzeniu, który może towarzyszyć nam wszędzie. Audio wysokiej rozdzielczości, pamięć scen za pomocą jednego przycisku, oraz innowacyjne hybrydowe limitery zapewniają doskonałe nagrania bez względu na sytuację. Dzięki obsłudze bezprzewodowego słuchania i zdalnego sterowania, możesz nagrywać i odsłuchiwać wszędzie, bez przeszkadzających i kłopotliwych kabli.

Sugerowana cena: ok. 960 PLN

Więcej szczegółów na stronie:
https://www.roland.com/pl/products/r-07

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here