Roland Boutique TR-06 Drumatix w swoim żywiole!

0

Sekwencer perkusyjny Roland Boutique TR-06 Drumatix to nowocześniejsza wersja legendarnego modelu TR-606, który zdobył setki tysięcy fanów wśród wykonawców muzyki elektronicznej – jednym z nich jest Shawn Rudiman.

Shawn zajmuje się tworzeniem muzyki od lat 90. i w swojej karierze przerobił i zebrał naprawdę masę sprzętu. Oto, co mówi na temat TR-606 i pokrewnych produktów firmy Roland:

„Maszyny perkusyjne Rolanda sprawdzają się równie dobrze w studiu, jak i na scenie – ten dualizm jest trudny do uchwycenia dla niektórych producentów, których sprzęt rzadko tak samo dobrze spisuje się w obu tych realiach; jest dobry albo w jednym, albo w drugim. Tutaj jest inaczej.“

W aktualnym modelu Roland Boutique TR-06 Drumatix muzyk zwraca uwagę na takie udoskonalenia, jak strojenie próbek, wbudowane efekty, rozbudowana kontrola parametrów i pracy sekwencera, a także wyjścia “trigger“, dzięki którym za pomocą TR-06 można wyzwalać inne urządzenia elektroniczne, tworząc bardziej rozbudowane systemy i nieskończoną ilość możliwych do uzyskania brzmień.

Zobaczcie i posłuchajcie, jak działa to w praktyce:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj