Nowe modele Voice-Acoustic LA-Stick

0

Firma Voice-Acoustic, niemiecki producent profesjonalnych głośników klasy premium, ogłasza rozszerzenie swojej cieszącej się uznaniem serii kolumn LA-Stick o dwa nowe modele: LA-Stick 8×4 i LA-Stick 12×4. 

Rodzina LA-Stick to kompaktowe, lekkie i łatwe w obsłudze kolumny nagłośnieniowe typu line array, wyposażone w wodoodporne, neodymowym przetworniki szerokopasmowe o średnicy 4 calu i dostępne teraz w 3 różnych konfiguracjach: 4×4, 8×4 i 12×4.

Każdy z modeli ma obudowę o przekroju trapezu nachyloną pod kątem 8°, ze zwężającymi się bokami i innowacyjnym osprzętem zaprojektowanym zgodnie z technologią Voice-Acoustic. Wszystkie dotychczasowe akcesoria i sprzęt serii LA-Stick są w pełni kompatybilne z nowymi modelami.

„Wprowadzając nowe modele LA-Stick 8×4 i 12×4 jesteśmy w stanie wykorzystać nowe możliwości i zwiększyć elastyczność w zaawansowanych zastosowaniach instalacyjnych. Produkty i akcesoria z serii LA-Stick są ze sobą kompatybilne i mogą być używane w różnych kombinacjach. Konstrukcja obudowy i sprzęt umożliwiają łączenie ze sobą LA-Sticks i płynną regulację kierunkowości pionowej. Wszystkie mechanizmy połączeń i kątów znajdują się z tyłu głośnika i nie są widoczne z przodu.”

mówi Stefan Rast, dyrektor generalny Voice-Acoustic

Voice-Acoustic LA-Stick 8×4 i LA-Stick 12×4 są produkowane w Niemczech i już dostępne w sprzedaży.

Więcej szczegółów:
https://www.voice-acoustic.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj