Automat perkusyjny Roland TR-06

0

Drumatix – już samo to słowo ma specyficzne, niemalże dramatyczne brzmienie. I bardzo słusznie, bo właśnie Drumatix powraca z automatem perkusyjnym Roland Boutique TR-06 będącym ulepszoną i niezwykle szczegółową repliką legendarnego Rolanda TR-606.

Roland Drumatix TR-06 to szczegółowa replika klasycznego Rolanda TR-606 – z kilkoma nowoczesnymi ulepszeniami. Nowa wersja Roland Boutique ma charakterystyczny ton i kultowy wygląd oryginału, z większą liczbą opcji kształtowania dźwięku, innowacyjnymi możliwościami sekwencjonowania i wieloma wyzwalaczami do napędzania modularnego sprzętu.

Podobnie jak oryginał, sekwencer krokowy w TR-06 jest znany i prosty, dzięki czemu z łatwością stworzycie każdy rodzaj beatu. Co więcej, znajdziecie tu zupełnie nowe, zaawansowane funkcje, takie jak regulowane pod-kroki, pętlę krokową do natychmiastowego cięcia patternów i prawdopodobieństwo na krok dla uderzeń, które nigdy się nie nudzą.

Wraz z uznanym modelowaniem Analog Circuit Behavior (ACB) oraz wszystkimi usprawnieniami, TR-06 stał się przenośnym sekwencerem perkusyjnym gotowym do podłączenia i ulepszenia napięcia sterującego. Jego wszechstronność dodatkowo podkreśla możliwość sparowania z TR-606 Software Rhythm Composer dostępnym na Roland Cloud – dzięki temu, użytkownik może cieszyć się praktyczną kontrolą sprzętu i integracją oprogramowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/

Powiązane publikacje:

Roland TR-606 dostępny na Roland Cloud!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj