RODE powiększa rodzinę mikrofonów Wireless GO

0

Firma RODE Microphones ogłosiła wprowadzenie na rynek czterech nowych produktów. Będą to dobrze znane mikrofony Wireless GO i Lavalier GO w wersji White oraz nowe i bardzo ciekawe akcesoria w postaci Interview GO MagClip GO.

O pierwszych dwóch modelach, które dostępne będą teraz w kolorze białym pisaliśmy już szerzej w naszych publikacjach przy okazji ich premiery.

Znajdziecie je w artykułach RODE Wireless GO – kompaktowy, bezprzewodowy mikrofon dla kreatywnych twórców i RODE zapowiada nowy, miniaturowy mikrofon Lavalier GO.

RODE Wireless GO White

Dla przypomnienia, RODE Wireless GO to bardzo kompaktowy zestaw bezprzewodowy składający się z mikrofonu, który wczepiacie w swoje ubranie, oraz transmitera/odbiornika, który łączycie ze swoim smartphonem lub aparatem typu lustrzanka (DSLR) lub coraz popularniejszym bezlusterkowcem. Dzięki specjalnym adapterom można go skonfigurować także z kamerkami typu GoPro.
Warto również przypomnieć, że transmisja odbywa się cyfrowo (2.4 GHz), a mikrofon wyposażono również w akumulator zapewniający do siedmiu godzin pracy na jednym ładowaniu.
Teraz zestaw dostępny jest w bardzo eleganckim perłowym wykończeniu “white”.

Więcej informacji technicznych o mikrofonie na stronie dystrybutora: https://audiostacja.pl/

RODE Lavalier GO White

Producent określa swój produkt jako zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności w dowolnej aplikacji montażu video. RODE Lavalier GO White, to dyskretny mikrofon dookólny o średnicy zaledwie 4,5 mm, który według producenta zapewnia krystalicznie czysty dźwięk we wszystkich środowiskach.

Dostarczany jest wraz z piankową osłoną pop, aby zminimalizować przede wszystkim wybrzuszenia twardych dźwięków „b”, „t” i „p”, a także trwały klips instalacyjny z wbudowanym układem kabli do szybkiego i łatwego montażu. Jest również wyposażony w wytrzymały kabel wzmocniony kewlarem, zaprojektowany aby wytrzymać trudy każdej sesji.
Teraz dostępny również w perłowym wykończeniu “white”.

Więcej informacji technicznych o mikrofonie na stronie dystrybutora: https://audiostacja.pl

RODE Interview GO

Interview GO to adapter, który natychmiast zamienia nadajnik Wireless GO w lekki ręczny, pełnoprawny mikrofon. Posiada solidne mocowanie zaczepu z nadajnikiem/transmiterem Wireless GO, aby zagwarantować mikrofonowi stabilność “konstrukcji”. Oferowany jest wraz z piankową gąbką.

Więcej informacji o produkcie: http://www.rode.com/accessories/interviewgo

MagClip GO

MagClip GO to bardzo mocny klips magnetyczny, który jednocześnie gwarantuje całkowitą elastyczność przy umieszczaniu nadajnika Wireless GO na w elementach garderoby. Umożliwia to uzyskanie najlepszego możliwego nagrania, bez względu na to, jakie ubrania ma na sobie filmowany oraz nagrywany obiekt.

Więcej informacji o produkcie: http://www.rode.com/accessories/magclipgo

Więcej szczegółów
Producent: http://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj