Eric Moore dołącza do rodziny Paiste

0

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnych informacji prasowych, do grona endorserów marki Paiste dołączył niedawno amerykański perkusista, Eric Moore.

Na stronie Paiste czytamy:

Jesteśmy dumni i zaszczyceni mogąc powitać Erica Moore w Rodzinie Artystów Paiste. Na przestrzeni całej swojej kariery Eric opanował najróżniejsze style muzyczne. Jego pasja i niestrudzone dążenie do doskonałości w grze na perkusji uczyniła z niego jednego z najbardziej imponujących perkusistów, ponieważ jego gra to unikalne połączenie mocy, groove’u i olśniewającej techniki przy jednoczesnym zachowaniu własnego brzmienia i feelingu.”

Eric Moore urodził się w Stockton w Kalifornii. Artysta pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych, nic zatem zaskakującego, że swoją przygodę z perkusją zaczął w wieku zaledwie 4 lat. Już jako licealista dołączył do szkolnego Jazz Bandu i zaczął zbierać muzyczne nagrody. Zwycięstwo w krajowym konkursie bębnów w 2003 r stało się dla niego okazję do zostania profesjonalnym perkusistą.

Eric współpracował z wieloma sławami (Sly and The Family Stone, Bobby Brown czy Suicidal Tendencies), jak również prowadzi działalność pedagogiczną na żywo i w sieci, inspirując perkusistów na całym świecie swoim unikalnym i niezwykłym stylem.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.paiste.com/
Dystrybutorhttps://pl.gewamusic.com
Artysta: https://www.facebook.com/Eric-Moore-Professional-Drummer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here