Reloop RMX-10 BT – kompaktowy mikser dla mobilnych DJów

0
Reloop RMX-10 BT

Zmęczeni targaniem ciężkich konsolet, kontrolerów i innych DJskich utensyliów? Z pomocą przyjdzie Reloop RMX-10 BT – kompaktowy kontroler przystosowany do pracy z urządzeniami mobilnymi.

Czasem zdarzają się imprezy, podczas których nie ma miejsca na rozkładanie gramofonów, wielkich stołów i temu podobnych sprzętów, a jedyna możliwość, to posiłkowanie się małymi mikserami. Co jednak w sytuacji, kiedy planowaliście puszczać muzykę z najnowszego iphone, a Wasz stary kontroler ma jedynie wejście jack? Myśląc o tym problemie firma Reloop znalazła rozwiązanie, które może nie jest tańsze od standardowej przelotki, jednak pomoże np. nie zaplątać się w kolejnym kablu. Rozwiązaniem owym jest oczywiście moduł bluetooth i właśnie w takowy producent wyposażył jedno ze swoich nowszych dzieł – mikser Reloop RMX-10 BT.

Reloop RMX-10 BT to bardzo prosty dwukanałowy mikser, na którego pokładzie znajdziecie wszystko to, co potrzebne jest do podstawowej obsługi: crossfader, dwa line fadery, dwa zestawy EQ, kontrolę Gain, kontrolę odsłuchu, wejście mikrofonowe oraz wejścia audio (liniowe i phono).

Urządzenie dostępne jest w cenie 119,99 eur.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.reloop.com/
Dystrybutor: http://www.reloop.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here