Austrian Audio OC818 w limitowanej wersji “BLACK”

358
Austrian-Audio-OC818_uptone

Jeśli najwyższa jakość wykonania, brzmienia oraz innowacyjne rozwiązanie w postaci zdalnego sterowania fizycznymi parametrami mikrofonu to dla Was za mało to… Możecie jeszcze wybrać jeden z dwóch kolorów. Austrian Audio OC818 od teraz dostępny także w wersji czarnej!

Na ten mikrofon wielu z Was czekało. Austrian Audio prezentuje limitowaną wersję wielkomembranowego mikrofonu pojemnościowego OC818 w czarnym kolorze. Sprawdzi się we wszystkich sytuacjach, w których mikrofon musi się wtopić w otoczenie i ma być niewidoczny. Na przykład podczas podcastów, występów na żywo, streaming’ów, w studiu i na scenie.

Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy Austrian Audio OC818 to innowacyjna konstrukcja oferująca znacznie więcej niż “wysokiej klasy mikrofon pojemnościowy.” Ale to już pewnie część z Was wie, a jeśli nie to zapraszamy do naszych publikacji na jego temat: TUTAJ

Austrian-Audio-OC818-Black

Zaprojektowany i wyprodukowany w Austrii mikrofon charakteryzuje się wysoką czułością, niskim poziomem szumów własnych i możliwością radzenia sobie ze wszystkim, od szeptu po ekstremalne SPL. To wszystko sprawia, że jest jeden z najbardziej zaawansowanych mikrofonów do studia czy transmisji na żywo. Co ważne i wielokrotnie zaznaczane w różnych testach, unikalna ceramiczna konstrukcja kapsuły jest tak spójna, że każdy OC818 jest dopasowany z dowolnym innym OC818, a w trybie kardioidalnym można go również sparować z dowolnym mikrofonem OC18, czyli jego niedrogim, mniejszym bratem.

Jak zapowiada firma ESS Audio, przedstawiciel marki Austrian Audio, mikrofony będą dostępne już niebawem w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

TEST mikrofonu Austrian Audio OC818 w Nebula Studio!