Profesjonalne słuchawki studyjne Beyerdynamic DT1770 PRO

0

Wielokrotnie na łamach naszego portalu pisaliśmy o powadze wyboru odsłuchu do naszego studia. I tak naprawdę nie jest istotne, czy studio to nasze domowe pielesze czy w pełni profesjonalne, stworzone na potrzeby biznesowe. Odsłuch to zawsze kwestia kluczowa w tworzeniu muzyki. Zatem trzeba napisać wprost – na odsłuchu nie oszczędzamy!

Dziś prezentujemy absolutnie profesjonalne podejście do tego segmentu. Drogie, dobrze wykonane o najwyższych parametrach referencyjnych.
Beyerdynamic DT1770 PRO to kontynuacja znanej serii Beyerdynamic DT 770.
Tym razem jednak mamy do czynienia z zupełnie innym, “poważnym” designem. Niemalże w pełni czarne, zamknięte słuchawki o dużych, pokrywających w całości uszy muszlach, okraszone są minimalną ilością kontrastującego koloru srebra, które to jedynie wyraźnie ujawnia nam z jaką firmą mamy do czynienia.
Parametry Beyerdynamic DT1770 PRO to w zasadzie najwyższa półka.
Impedancja 250 Ohm, pasmo przenoszenia 5 – 40.000 Hz, maksymalna moc wejściowa 200mW, to tylko część tego co znajdziecie w opisach tychże słuchawek.

Jak zwykle, po więcej informacji odsyłamy was na stronę producenta www.beyerdynamic.com oraz na stronę polskiego dystrybutora www.pro.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here