Prezenty z PreSonusa czekają

0

Polski dystrybutor marki PreSonus, firma Audiostacja przygotowała specjalną promocję dla nowych użytkowników mikserów cyfrowych StudioLive serii S i StudlioLive Rack. Od teraz każdy nabywca jednego z mikserów zyska możliwość zdobycia pary monitorów Eris E7 lub mikrofonu PX-1.

Zasady promocji nie należą do skomplikowanych. Po pierwsze, w okresie od 1.07.2020 do 31.08.2020 kupicie jeden z wymienionych w nagłówku mikserów – pamiętajcie jednak, żeby zakupu dokonać w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt marki PreSonus. Następnie zarejestrujcie swój sprzęt na koncie My.Presonus, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i odeślecie go na adres: [email protected].

Warto zwrócić uwagę, że nagroda zależna jest od rodzaju nabytego miksera. I tak, osoby, które zdecydują się na zakup PreSonus StudioLive Rack w gratisie otrzymają wielkomembranowy mikrofon PX-1, natomiast nabywcy PreSonus StudoLive serii S otrzymają parę monitorów Eris E7.

Wszystkie szczegóły i formularze zgłoszeniowe znajdziecie na:
PreSonus StudioLive Rack – https://audiostacja.pl/promocja-mikrofon-px-1-gratis/
PreSonus StudoLive serii S – https://audiostacja.pl/promocja-para-monitorow-eris-e7-gratis/

O monitorach Eris E7 pisaliśmy już w innych naszych publikacjach. Znajdziecie je poniżej:

Mikrofony pojemnościowe PreSonus PM-2 i PX-1 dostępne w Polsce

Mikrofon PX-1 świetnie sprawdza się do nagrywania m.in. wokali, gitar i podcastów. Ma 25-milimetrową kapsułę pokrytą złotem, która zapewnia wyjątkową przejrzystość w całym zakresie pasma przenoszenia mikrofonu.

PreSonus Eris E7 XT już w sprzedaży

Monitory Eris E7 odznaczają się wyrównaną, wierną charakterystyką częstotliwościową, mają potężne wzmacniacze z dużym zapasem dynamiki oraz funkcje strojenia akustycznego.
Wyposażone są w obudowę z bass-refleksem, co pozwala im zejść aż do zdumiewających 42 Hz!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj