Dwa nowe urządzenia sieciowe z RME

0

Do oferty niemieckiej firmy RME trafiły niedawno dwa nowe sterowane sieciowo urządzenia. Konwerter formatów AVB Tool oraz preamp 12Mic są już dostępne w sprzedaży.

Jak zapewnia producent, analogowy konwerter AVB Tool rozwiąże każdą trudność, jaką sprawiają sygnały, taktowanie czy łączność, natomiast pierwszy dotychczas preamp RME, 12Mic będzie niezbędnym elementem każdej profesjonalnej konfiguracji do nagrywania dźwięku.

Przybliżmy zatem nieco odrobinę szczegółów dotyczących nowych urządzeń:

AVB Tool jest analogowym konwerterem dającym nieskazitelnie czysty dźwięk. Integruje formaty AVB i MADI łączy je z czterema precyzyjnymi wejściami mikrofonowymi, instrumentalnymi i liniowymi, wyjściem słuchawkowym i oddzielnymi wyjściami liniowymi.
Obsługuje do 128 kanałów audio przez AVB lub MADI we wszystkich strumieniach (co daje łącznie 260 wejść i wyjść).

Wszystkimi stanami urządzeń można sterować bezpośrednio z panelu przedniego lub sieciowo, w tym bezprzewodowo, poprzez łatwą w obsłudze aplikację Web Remote.

Cena RME AVB Tool to ok 7400zł

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de/
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/

12Mic to pierwszy preamp z RME. Wyposażony jest w dwanaście transparentnych wejść mikrofonowych i liniowych ze zdalnie sterowanym poziomem wzmocnienia, zintegrowanymi łączami MADI i AVB oraz wieloma innymi funkcjami.
Zarówno koaksjalne jak i optyczne (poprzez moduł SFP) wejścia/wyjścia MADI można wykorzystać do łączenia łańcuchowego, scalania i konwertowania sygnałów MADI z bardzo małą latencją.

Dwa w pełni redundantne porty sieciowe powstały według zaleceń protokołu MILAN. Każdy sygnał docierający do urządzenia może być kierowany i przesyłany strumieniowo przez sieć o stałym opóźnieniu i gwarantowanej przepustowości – nie jest wymagana konfiguracja przełącznika!

Cena RME 12mic to ok 12000zł

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de/
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj