PreSonus Studio One 4 w polskiej wersji językowej!

1

Na tę wiadomość czekało wielu twórców, zwłaszcza tych “świeżych”, którzy dopiero wkraczają w świat produkcji dźwięku i środowisko programów DAW jest im jeszcze obce.

Dosłownie wczoraj pisaliśmy o darmowych szkoleniach dot. programu DAW – PreSonus Studio One. Link do artykułu TUTAJ:  Darmowe szkolenia z Presonus Studio One!.Teraz dystrybutor oprogramowani, firma Audiostacja, raczy nas najnowszą wiadomością o wprowadzeniu polskiej wersji językowej.

Najnowsza wersja popularnego narzędzia do produkcji i miksu muzyki Studio One 4 płynnie łączy sprawdzony model studia nagraniowego z nowoczesnym oraz skoncentrowanym na rytmie procesem produkcji muzycznej. Teraz dodatkowo oferuje pracę w interfejsie z polską nakładką językową!

Jak pobrać instalator polskiej wersji językowej?

1. Otwórz projekt lub utwór i przejdź do przeglądarki (Browser),
2. Otwórz kartę „Cloud” i rozwiń pozycję „PreSonus Exchange”,
3. Zaznacz „PreSonus Studio One 4 Polish Language Pack”,
4. Kliknij przycisk „Install” w dolnej części przeglądarki,
5. Po instalacji i zrestartowaniu programu przejdź do menu „Studio One”, wybierz „Language”, a następnie pozycję „Polski”.
6. Pamiętaj, że do zmiany języka aplikacji wymagane jest zrestartowanie programu.

Zapoznaj się także z polską instrukcją obsługi, dostępną online pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJJuż niebawem polska instrukcja obsługi będzie dostępna z poziomu programu Studio One 4.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj