PreSonus AudioBox GO: mobilny interfejs audio na każdą muzyczną podróż!

1
presonus-audiobox-go

Tak niewielki potrafi tak wiele? Najnowszy interfejs audio PreSonus AudioBox GO to kompaktowe i jednocześnie wyposażone we wszystkie złącza i funkcje urządzenie, dzięki któremu nagrywanie w podróży będzie banalnie proste, a do tego ze studyjną jakością dźwięku!

Najnowszy interfejs audio PreSonus AudioBox GO sprawdzi się także doskonale w niewielkim domowy studiu muzycznym jednak jego głównym przeznaczeniem jest nagrywanie dźwięku wszędzie tam gdzie nam się to zamarzy. Gitara akustyczna nad jeziorem, wokal na klatce schodowej o potężnym pogłosie, nowe próbki sampli na stacji metra do następnego beatu? Proszę bardzo! Interfejs bez problemu zmieści się w twojej kieszeni. Ale do rzeczy…

presonus-audiobox-go-in_out

Na pokładzie znajdziemy wejścia mikrofonowo-liniowe (combo), instrumentalne, wyjścia monitorowe i słuchawkowe oraz port USB-C. AudioBox GO wyposażony jest w przedwzmacniacz XMAX-L, który zapewnić ma czysty i wyraźny dźwięk z niskim poziomem szumów. Oferuje 50 dB wzmocnienia i zasilanie fantomowe +48V dla profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych XLR. Gniazdo combo służy również jako wejście liniowe, które można wykorzystać do nagrywania instrumentów klawiszowych, maszyn perkusyjnych i nie tylko! Osobne wejście instrumentalne pozwala na podłączenie gitary elektrycznej lub basowej, dzięki czemu można nagrywać jednocześnie gitarę i wokal.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo, w którym specjalista ds. oprogramowania PreSonus, Joe Gilder, pokazuje nam, jak łatwo nagrać swoją pierwszą piosenkę za pomocą AudioBox GO:

Interfejs współpracuje z urządzeniami mobilnymi Android i Apple, a także z laptopami i komputerami stacjonarnymi. To urządzenie USB class-compliant, więc nie trzeba pobierać i instalować żadnych sterowników ani aplikacji, a ponieważ jest on zasilany za pomocą portu USB-C, nie potrzebujemy żadnego zasilacza.

presonus-audiobox-go

PreSonus AudioBox GO współpracuje z praktycznie wszystkimi programami do nagrywania audio w systemach macOS i Windows, a dostarczany jest z darmową licencją na Studio One Prime – stworzone do kreatywnej produkcji muzycznej.

Audiobox-Go-Studio-One-Prime

DOSTĘPNOŚĆ! Jak informuje Audiostacja, dystrybutor marki PreSonus w Polsce, AudioBox GO ma być dostępny już pod koniec lutego 2022. Czekamy zatem na cenę!

Główne cechy:

  • Ultrakompaktowy, mobilny interfejs audio 2×2 USB,
  • 1 wejście mikrofonowe/liniowe XLR combo z zasilaniem fantomowym +48V,
  • 1 wejście instrumentalne TS ¼” (6,35 mm),
  • 1 wyjście słuchawkowe – stereo TRS 1/4″ (6,35 mm),
  • 2 x wyjście główne TRS 1/4”,
  • Maksymalna częstotliwość próbkowania: 92 kHz
  • Możliwość nagrywania bezpośrednio na iPada,
  • W zestawie pakiet programowania Studio One Prime i Studio Magic!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj