Kali Audio IN-5: Najlepsze monitory studyjne według czytelników Sound On Sound

0
KALI-Audio-IN-5

Skoro już wiemy, że najlepszymi monitorami studyjnymi według czytelników magazynu Sound On Sound, są 3-drożne Kali Audio IN-5 zostaje do rozwiązanie tylko jeden problem. Wybrać je w czerni czy w bieli… 😉

Według magazynu Sound On Sound tegoroczna edycja SOS Awards 2022 po raz kolejny położyła nacisk na innowacyjność i współczesny design, a nominacje zostały ograniczone do produktów wprowadzonych na rynek w ciągu 12 miesięcy przed rozpoczęciem głosowania. Wyniki te celebrują najlepsze w klasie produkty, wprowadzone na rynek lub zrecenzowane w okresie od września 2020 do końca sierpnia 2021 roku.

Kali-Audio-IN-5

Prawie 8.000 czytelników wypełniło dość obszerny formularz online i zdecydowało o zwycięzcach w 17 kategoriach sprzętowych. Jedną z nich była rzecz jasna “Najlepsze Monitory Studyjne”, a zwycięzcą zostały tytułowe Kali Audio IN-5!

Pisaliśmy o nich już kilkukrotnie TUTAJ

Kali-Audio-IN-5-white
Kali Audio IN-5 [white]

W skrócie… Kali Audio IN-5 to 3-drożny monitor studyjny z 5-calowym głośnikiem niskotonowym, koncentrycznym 4-calowym głośnikiem średniotonowym i 1-calowym głośnikiem wysokotonowym. Jego konstrukcja jest efektem rocznych badań i rozwoju, ponieważ Kali Audio stara się dostarczyć swoim klientom więcej wartości. IN-5 wprowadza nową platformę wzmacniacza, która redukuje szumy własne o 12 dB, oraz implementuje bardziej wydajną sekcję DSP, pozwalającą na uzyskanie lepszych osiągów w wysokich częstotliwościach.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj