Wirtualne syntezatory analogowe Ashun Sound Machines (ASM) w Audiostacji!

373
Ashun-Sound-Machines-Hydrasynth_uptone

W ofercie firmy Audiostacja pojawiła nowa marka wirtualnych syntezatorów analogowych Ashun Sound Machines (ASM). Instrumenty są już dostępne w sprzedaży sprawdźmy zatem co oferują.

Ashun Sound Machines to firma, która tworzy instrumenty odznaczające się stosunkowo prostą obsługą mimo zaawansowanej technologii, ukrytej pod dopracowanymi wizualnie obudowami. Ta niewielka i młoda manufaktura złożona jest ze specjalistów i miłośników brzmienia, których łączy wspólna wizja w kwestii tworzenia instrumentów.

W ofercie znajdziemy aktualnie cztery wersje modelu Hydrasynth. Flagowym instrumentem jest ASM Hydrasynth Deluxe z podwójnym silnikiem brzmieniowym i największą jak dotąd 73-klawiszową klawiaturą z polifonicznym aftertouch dla każdego dźwięku, ASM PolyTouch®. Instrument ma dwa silniki brzmieniowe, każdy z 3 oscylatorami, 2 mutatorami i 2 filtrami, które mogą być skonfigurowane szeregowo lub równolegle. Oba silniki brzmieniowe mają własne oddzielne, analogowe, symetryczne wyjścia audio. 

Ashun-Sound-Machines-Hydrasynth_Series

Do repertuaru instrumentów ASM należą także trzy pozostałe, równie potężne i kreatywne syntezatory: Hydrasynth Keyboard, Hydrasynth Desktop oraz Hydrasynth Explorer.

Wszystkie syntezatory są już w sprzedaży, a szczegóły techniczne na ich temat znajdziecie na stronie firmy Audiostacja: TUTAJ