Poznaj nowe monitory studyjne PreSonus Eris Essential, Studio i Pro!

276

PreSonus wprowadza do oferty nową rodzinę monitorów studyjnych ERIS, w których znajdziemy modele z serii Essential, Studio i Pro. W sumie otrzymujemy do wyboru aż 11 modeli w tym dwa subwoofery!

Od domowych twórców aż po profesjonalistów w studiach muzycznych. PreSonus przez lata zbudował znakomitą reputację z popularną linią Eris oferującą wysokiej jakości dźwięk i wygodne funkcje w cenie, na którą większość muzyków może sobie pozwolić. W ubiegłym roku mieliśmy okazję przetestować jeden z modeli, a naszą recenzję przeczytacie i obejrzycie TUTAJ.

Czy nowa linia monitorów studyjnych ERIS oferuje jeszcze więcej? Producent zapewnia że tak, zatem przyjrzyjmy się bliżej nowym modelom…

Presonus Eris Essential

W serii PreSonus ERIS ESSENTIAL znajdują się cztery modele, oferujące, jak zapewnia producent, czysty, dokładny dźwięk o studyjnej jakości. Są to tak zwane monitory multimedialne i co warto podkreślić sprzedawane w parach. Trzy z nich oferują bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której możemy przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę z dowolnego urządzenia. W skład serii wchodzą modele:

 • Eris 3.5 z membraną 3,5-calową
 • Eris 3.5 BT z membraną 3,5-calową i łącznością Bluetooth
 • Eris 4.5 BT z membraną 4,5-calową i łącznością Bluetooth
 • Eris 5 BT z membraną 5-calową

PreSonus_Eris_Studio

W serii PreSonus ERIS STUDIO znajdują się trzy modele z membranami 4-calową, 5-calową i 8-calową. Producent przekonuje nas o dużej ilości niskich tonów i szerokiemu, dobrze kontrolowanemu sweet spotowi, który ma nam zapewnić studyjnej klasy monitorowanie nawet w najmniejszych przestrzeniach. W skład serii wchodzą modele:

 • Eris Studio 4 z membraną 4-calową
 • Eris Studio 5 z membraną 5-calową
 • Eris Studio 8 z membraną 8-calową

PreSonus_Eris_Pro

W serii PreSonus ERIS PRO znajdują się dwa modele. Producent zapewnia nas o głębokich, kontrolowanych niskich tonach i szerokim sweet spocie. Do tego płynna reakcja w całym zakresie częstotliwości i szczegółowa reprodukcja transjentów, która w tej klasie cenowej ma być bezkonkurencyjna. Monitory Eris Pro są przystosowane do Dolby Atmos®, a ich konstrukcja zapewnia dokładny dźwięk, dzięki czemu usłyszymy każdy szczegół miksu. W serii dostępne są modele:

 • Eris Pro 6 z membraną 6-calową
 • Eris Pro 8 z membraną 8-calową

PreSonus-ERIS-PRO-Sub-10-ERIS-Sub-8BT

Rodzinę nowych monitorów ERIS uzupełniają dwa subwoofery:

 • Eris Pro Sub10, idealny towarzysz referencyjnych monitorów Eris Pro i Eris Studio
 • Eris Sub8 BT, choć jest kompatybilny z różnymi pełnozakresowymi monitorami studyjnymi, został zaprojektowany w celu uzupełnienia brzmienia i pasma przenoszenia monitorów z serii Eris i Eris Studio.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl