ZOOM zaprasza na targi IBC 2023 w Amsterdamie!

370
ZOOM-IBC2023

W dniach 15-18 września 2023 odbędzie kolejna edycja targów International Broadcasting Convention (IBC), poświęcona mediom, rozrywce i nowym technologiom, których oczywiście nieodzownym elementem jest dźwięk. Na swoje stoisko w sekcji pro-audio zaprasza także ZOOM Europe!

IBC, znane również jako International Broadcasting Convention, to coroczne wydarzenie dla profesjonalistów zajmujących się tworzeniem, zarządzaniem i dostarczaniem rozrywki. Jest to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży rozrywkowej, przyciąga uczestników z ponad 100 krajów i odgrywa kluczową rolę w pomaganiu światowym liderom technologii w prezentowaniu ich najnowszych innowacji. Dowiedz się więcej o IBC na www.ibc.org. 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wydarzenie odbędzie się w dniach 15-18 września 2023 w RAI w Amsterdamie w Holandii. Firma ZOOM będzie dla Was dostępna w sekcji pro-audio, w hali 8, stoisko C97. UWAGA! Dodatkowo macie szasnę otrzymać bezpłatną przepustkę dla odwiedzających IBC z kodem klienta IBC6959. [TUTAJhttps://l.feathr.co/FeathrLive/Zoom-Europe).

W tym roku japońska firma ZOOM zaprezentuje swoją wszechstronną gamę produktów wyposażonych w 32-bitową technologię nagrywania Float, która już teraz zmienia sztukę tworzenia treści audio.

CZYTAJ TAKŻE:

“32-bit float” – o co w tym chodzi?

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom-europe.com/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu