Nowość! Mikrofon Audio-Technica ATR2500x-USB

619

Podcasting już dawno zyskał sobie miano pełnoprawnej pracy redaktorskiej, w której liczy się nie tylko warstwa merytoryczna, co oczywiście jest najważniejsze, ale i jakość prowadzonego podcastu. I tu właśnie z pomocą przychodzi nowy produkt oferowany przez Audio-Technica, mikrofon ATR2500x-USB.

Mikrofon Audio-Technica ATR2500x-USB, to urządzenie, które stworzono z myślą o mobilności i wysokiej jakości nagrywanego materiału. Producent jednoznacznie sugeruje, iż mikrofon dedykowany jest zarówno do pracy w warunkach domowego studia nagrań, jak i pracy w terenie czy też podcastu.
Dzięki łączności USB, mikrofon można podłączyć do komputera lub dowolnego urządzenia pozwalającego na pracę za pośrednictwem portu USB. Podobnie rzecz się ma z oprogramowaniem. Otóż ten sprzęt nie jest sparowany z żadnym konkretnym producentem DAW, zatem zadziała z każdym, dowolnym oprogramowaniem.

Mikrofon Audio-Technica ATR2500x-USB wyposażono w dużą membranę oraz wbudowany konwerter analogowo-cyfrowy (24-bitowy, do 192 kHz) skutecznie redukującym odbiór niechcianych dźwięków zarówno z boków jak i z tyłu.
Mikrofon wyposażono również w gniazdo słuchawkowe z regulacją głośności w celu bezpośredniego monitorowania dźwięku.

W zestawie z ATR2500x-USB otrzymacie w dwa kable 2 m (6,6′) (USB-C do USB-C, USB-C do USB-A), stabilny statyw biurkowy i obrotowy gwintowany uchwyt pasujący standardem do innych statywów mikrofonowych.

Specyfikacja

  • Typ: pojemnościowy kardioidalny
  • Pasmo przenoszenia: 30 – 15 000 Hz
  • Częstotliwość próbkowania: 44.1 kHz/48 kHz/96 kHz/192 kHz
  • Łączność: USB-C
  • Wymiary zewnętrzne: 15.5 x 5 cm
  • Waga: 366g

Więcej szczegółów
Producent: https://www.audio-technica.com/
Dystrybutorhttps://konsbud-audio.pl