NOWOŚĆ: Innowacyjne interfejsy audio M-Audio AIR Series!

1

Firma M-Audio zapowiedziała właśnie innowacyjne i bardzo wydajne interfejsy audio serii AIR! Znajdziemy w niej aż 5 nowych modeli oferowanych osobno, a także kompletny zestaw do nagrywania z profesjonalnym mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami.

Łatwe i intuicyjne w obsłudze nowe interfejsy audio M-Audio AIR, wyposażone zostały w wysokiej klasy przedwzmacniacze Crystal™, które mają zapewnić producentom, kompozytorom i muzykom produkcję nagrań w jakości studyjnej 24 bity/192 kHz na komputerze. Tak przynajmniej zapewnia na producent.

W skład serii wchodzi pięć modeli, które przedstawimy za chwilę, dzięki czemu możemy dopasować konkretny model do własnych potrzeb i preferencji: od nagrań solowych wykonawców do dużego zespołu.

Interfejsy serii AIR charakteryzują się elegancką, profesjonalną metalową obudową z dużym centralnym pokrętłem do regulacji głośności oraz wszechstronnymi wejściami i wyjściami. Wyposażone są w nisko-szumowe przedwzmacniacze Crystal™ oraz przetworniki A/D, które mają zapewnić najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku.

Jakość  i komfort pracy przede wszystkim.

Podczas nagrywania kluczowe znaczenie ma skupienie się na uchwyceniu tego doskonałego momentu i uzyskaniu najlepszych wykonań artystów. Utknięcie w martwym punkcie przez kliknięcia, trzaski lub latencję jest nie do przyjęcia. Dlatego też interfejsy wyposażone są w szybkie złącze USB zapewniające wszędzie najniższą latencję w obie strony (2,59 ms*), dzięki czemu użytkownicy mogą monitorować dźwięk w czasie rzeczywistym.

Pakiet oprogramowania w pakiecie.

Wraz z każdym modelem z tej serii jest dostarczany obszerny pakiet oprogramowania. Zawiera ono wszystko, co jest potrzebne do realizacji profesjonalnych nagrań od razu po wyjęciu go z pudełka. Dwa potężne programy DAW (jeden w przypadku Hub) pozwalają sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom produkcyjnym – interfejsy AIR zawierają Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite.

Pro Tools to branżowy standard wśród oprogramowania nagrywającego, a M-Audio połączył siły z Avid, aby stworzyć wersję tej kolekcji specjalnie dostosowaną do ich sprzętu. To potężne oprogramowanie do nagrywania audio i MIDI pomaga zainspirować każdego artystę, muzyka lub songwritera do tworzenia, nagrywania i dzielenia się wszystkimi swoimi pomysłami na całym świecie w dowolnym momencie.

Ableton Live Lite to jeden z najpopularniejszych programów do wykonywania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI.

Firma M-Audio dodała również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić potrzeby produkcyjne każdego użytkownika. Bez względu na to, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, seria AIR ma wszystkie niezbędne efekty dzięki Eleven Lite, 20 wtyczkom efektowym i AIR Creative FX Collection Plus. Wśród wirtualnych instrumentów AIR znajduje się wirtualny perkusista, automat perkusyjny, syntezator, smyczki, perkusja, organy i fortepian w formie wtyczek, które umożliwiają dodanie światowej klasy instrumentów do każdej produkcji.

Dołączone oprogramowanie (różni się w zależności od modelu, ale każdy model jest najlepszy w swojej klasie):

 • Pro Tools | First M-Audio Edition,
 • Ableton Live Lite,
 • Eleven Lite,
 • Avid Effects Collection,
 • AIR Music Tech Creative FX Collection Plus,
 • AIR Music Tech Xpand!2,
 • AIR Music Tech Mini Grand,
 • AIR Music Tech Vacuum,
 • AIR Music Tech BOOM,
 • AIR Music Tech DB33,
 • AIR Music Tech Strike,
 • AIR Music Tech Hybrid 3,
 • 2GB brzmień Touch Loops.

Połączenie profesjonalnej wydajności audio, łatwości obsługi i dołączonego obszernego pakietu oprogramowania, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia nagrywania, sprawić ma, że interfejsy M-Audio z serii AIR mają być bardzo atrakcyjnym wyborem do tworzenia nagrań w prawdziwie studyjnej jakości.

W serii AIR jest pięć modeli interfejsów:

M-Audio AIR | Hub
Interfejs monitorowy USB z wbudowanym koncentratorem z 3 portami.


M-Audio AIR 192|4
Interfejs audio na USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia.


M-Audio AIR 192|4 Vocal Studio Pro
Kompletny pakiet do nagrywania, który zawiera mikrofon pojemnościowy M-Audio Nova Black i słuchawki monitorowe M-Audio HDH40.


M-Audio AIR 192|6
Interfejs audio/MIDI na USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia.


M-Audio AIR 192|8
Interfejs audio na USB 24/192, 4 wejścia/4 wyjścia.


M-Audio AIR 192|14
Interfejs audio na USB 24/192, 8 wejść/4 wyjścia.


„Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby w zakresie nagrywania, nowe interfejsy M-Audio serii AIR zapewniają narzędzia do ich realizacji. Nagrywanie w jakości studyjnej, nasze ultratransparentne preampy Crystal™ i niezrównany pakiet oprogramowania zapewniają rozwiązanie do nagrywania typu all-in-one o niespotykanej dotąd wartości. Seria M-Audio AIR, przeznaczona dla songwriterów i producentów, została skonstruowana w taki sposób, aby zmaksymalizować potencjał twórczy użytkownika”.

– powiedział Walter Skorupski, menadżer produktu w M-Audio.

Czekamy zatem na ich dostępność oraz ceny 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://m-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj