10 lat programu PreSonus Studio One!

0

PreSonus Studio One to jeden z najbardziej zaawansowanych i jednocześnie najpopularniejszych programów DAW na rynku. Od swojej premiery 10 lat temu program ewoluuje i rozwija się razem ze swoimi użytkownikami, aby spełniać wymagania profesjonalnych muzyków na całym globie. Taki jubileusz to także okazja aby zdobyć go w bardzo atrakcyjnej cenie! 🙂

Świętując 10-lecie istnienia Studio One, firma PreSonus przygotowała absolutnie szczególną ofertę dla chcących zakupić czwartą już wersję programu, migrować z innego DAW czy też upgradować z którejkolwiek wersji tego rozbudowanego narzędzia pracy.

Ale na początek zobaczcie jak to się wszystko zaczęło. Jak wyglądała pierwsza odsłona tego programu, jak Studio One rozwijał i rozrastał się przez te wszystkie lata, aby nadążać, a nawet wyprzedzać potrzeby swoich użytkowników.

Dla jeszcze niezorientowanych PreSonus Studio One obecnie w wersji 4.5, to 64 bitowy program typu DAW pozwalający na pracę z nieograniczoną liczbą kanałów, ścieżek i wysyłek efektowych. Program posiada zaawansowaną edycję harmoniczną, Impact XT, SampleOne XT, Pady Scratch, Console Shaper, Melodyne Essentials 4, AAF import/export, ARA 2.0, sekcję masteringową, wsparcie AU, VST2/3 oraz ReWire.

PreSonus Studio One to potężne narzędzie do nagrywania, miksowania i masteringu, a także produkcji muzycznej. Dzięki funkcji Drag And Drop jest niezmiernie łatwy w obsłudze. Zawiera ogromną bibliotekę brzmień, bo aż 40GB i nie stawia żadnych ograniczeń w zakresie liczby ścieżek czy instancji wtyczek. Co również bardzo istotne w pracy, w zestawie z każdym interfejsem czy mikserem PreSonusa znajdziesz polską wersję językową programu!

Odrobinę naszych publikacji o programie znajdziecie też na https://uptone.pl/tag/presonus-studio-one, a praktycznie wszystkie informacje na stronie polskiego dystrybutora: https://audiostacja.pl/produkty/oprogramowanie/rejestracja-audiomidi/presonus-studio-one-4-professional

Czas zatem na promocję!

Z okazji 10-lecia istnienia programu ceny Studio One 4 Professional zostały obniżone aż o 30% i teraz pełną wersję tego oprogramowania kupicie już za 1199 zł!!!

Objęte promocją wersje Studio One 4:

• Studio One 4 Professional – pełna wersja programu,
• S14 PRO-PRO UPG – Upgrade z dowolnej wersji Producer/ Professional do Studio One 4 Professional,
• S14 ART-PRO UPG – Upgrade z dowolnej wersji Artist do Studio One 4 Professional,
• S14 XGRADE PRO – Crossgrade z innego pełnego programu DAW do Studio One 4 Professional

UWAGA: Promocyjne ceny obowiązują tylko do 24.10.2019 roku.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here